رفتن به نوشته‌ها

آدام گاز در مورد بازی LeVeon Bell از طریق آسیب: “من دیوانه هستم از خودم”

سرمربی نیویورک جتس ، آدام گیس در تصمیم خود مبنی بر بازگرداندن دوشیزه Le’Veon Bell در حالی که با یک تیم مبارزه می کرد ، صریح بود. مصدومیت همسترینگ ، بعد از باخت 27-17 تیم مقابل لوایح بوفالو ، یکشنبه.

 Jets، Adam Gase، Le'Veon Bell تیموتی تی لودویگ / گتی ایماژ

” I گاس گفت: “من از خودم عصبانی هستم كه در نیمه دوم به او اجازه دادم به آنجا برگردد.” بعد از پاس ناقص بل اواخر سه ماهه دوم پایین رفت. در نیمه دوم ، او با همسترینگ پیچیده برگشت. او فقط می توانست پنج ضربه محکم و ناگهانی بازی کند قبل از اینکه مشخص شود که باید بیرون بیاید.

“آن بازی بد به نظر می رسید” ، گاز از بازی در سه ماهه دوم بازی کرد. “من دارم تماشا می کنم ، و من فکر کردم که این یک کار سخت است ، سپس او را گرفتند. و نوع کاشت و شکنجه او بسیار بد به نظر می رسید.

” من او را دیدم که همسترینگ و او بیرون نمی آمد. در نیمه اول وارد می شویم. من اجازه دادم که دوباره به آنجا برگردد. من از این بابت نگران بودم و سرانجام مثل این شدیم: “نمی توانم تو را آنجا قرار دهم. ما نمی توانیم بیشتر از این که آسیب ببینیم ، آسیب ببینیم. “”

شانس بعدی جت ها برای اطمینان از اولین پیروزی خود یکشنبه هفته آینده خواهد بود ، زمانی که آنها در سانفرانسیسکو 49ers بازی کنند.

در [از طریق]

مطالب جالب  همسر سابق گریس میگل مذاکرات آشر بازسازی پس از "طلاق شماره سه"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *