A $ AP Illz می گوید A $ AP Ferg یک $ AP نیست دیگر: “That N *** a Burnt Out”

به نظر می رسد A $ Ferg ممکن است به زودی AP $ A را به نام خود از دست بدهد.

رپر هارلم یک پایه اصلی در A $ AP Mob با A $ AP Rocky و تعداد انگشت شماری دیگر از خوانندگان رپ ، هنرمند ، طراح و خلاق برای سالها است. آنها با هم یک امپراطوری برای موفقیت خود ساخته اند ، که به خودشان پایبند هستند و وفاداری و خانواده را سرلوحه هر نسخه جدید قرار می دهند. ظاهراً به نظر نمی رسد A $ AP Ferg مدت طولانی تری با آنها همراه خواهد بود ، و توسط A $ AP Illz در Instagram فراخوانده می شود.


جیمی مک کارتی / گتی ایماژ

ممکن است تنش ها بین A $ باشد. AP Ferg و بقیه خدمه به این دلیل که سال گذشته ، او به مدت یک دقیقه ، فقط برای صدور صورت حساب جشنواره و غیره در کنار Ferg بود. به نظر می رسید که این امر فروکش کرده است و همه نسخه های اخیر وی تحت نظر AP $ A بوده است. اگرچه A $ AP Illz به طور عمومی رپ را از درون صدا می کند ، همه چیز جدی شد.

ایلز در اینستاگرامش نوشت: “فرگ دیگر هیچ وقت متاسفم بچه ها متاسفم”. “این n *** سوخته ، آهنگهای زبون خنگ آقایون نمی توانند درست شوند.”

بدیهی است که این برای مردم بسیار شگفت آور بود که شاهد آن بودند. همه چیز جالب به نظر می رسید و ظاهراً برای خود فرگ تعجب آور بود.

بعد از اینکه A $ AP Illz به افشای فرگ ادامه داد ، وی گزارش پیام متنی آنها را ارسال کرد ، که نشان دهنده یک فاصله چند ماهه است بین ارتباطات قبل از امروز ، وقتی که فرگ به او پیام داد تا فوراً با او تماس بگیرد.

ما این وضعیت را تحت نظر خواهیم گرفت ، اما از هم اکنون ، به نظر نمی رسد که فرگ با AP A دلار خیلی بیشتر بچسبد.

ما برای بیانیه با نماینده A $ AP Ferg تماس گرفته ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>