رفتن به نوشته‌ها

A $ AP Bari تأیید می کند که A $ AP Ferg دیگر بخشی از $ AP Mob

نیست

شما متنفرید که همه اینگونه خرد شود اما ، به دنبال A $ AP نظرات Illz درباره A $ AP فرگ دیگر به A $ AP Mob وابسته نیست ، یکی دیگر از اعضای برجسته گروه تأیید کرد که دیگر با آنها نیست.

A $ AP Illz وقتی مخالفت کرد A $ AP Ferg این هفته ، با ادعای اینکه او دیگر نیست عضو یک $ AP Mob و توهین به وی ، گفتن ، ” که n *** یک سوخته است “و موضوع پیام متنی آنها را فاش می کند. در حالی که مشروعیت نظرات Illz زیر سوال رفته بود ، یکی دیگر از اعضای گروه تایید می کند که Ferg با A $ A انجام شده است.

او آنچه را که گفت گفت” ، A A AP Bari نوشت ، بنیانگذار Vlone در نظرات یک پست بدون جهنده. “asvpxillz ASAP را شروع کرد اگر او نبود ، هیچ ASAP Mob نبود [بنابراین سلام ASAP Illz.]”.

واقعاً شرم آور است که ببینیم این گروه به این شکل در حال سقوط است. AP AP $ یکی از شناخته شده ترین اعضای گروه بود و مشخص نیست که چرا از آنها فاصله می گیرد. تاکنون ، فرگ بیانیه ای راجع به خروج خود از این مجموعه صادر نکرده است.

ما برای اظهار نظر با نمایندگان A $ AP Ferg تماس گرفتیم و بلافاصله در مورد آن پاسخ ندادیم. ما این پست را با روشن شدن اطلاعات بیشتر با بروزرسانی خواهیم کرد.

مطالب جالب  میس می شود در Kanye غرب: "شما مدیون من معذرت خواهی عمومی"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *