رفتن به نوشته‌ها

اولین پخش مصاحبه تلویزیون 6ix9ine در فاکس 5 اخبار امشب

عنصر

خوب ، ما تقریباً همه اینها را با 6ix9ine در مدت زمان سه سال دیده ایم. افزایش شهابی در بازی رپ ، سقوط فاجعه بار ، بازگشت پیش بینی شده و اکنون ، دوباره تماشای اوضاع به آرامی از هم پاشیده است. وی از زمان آزادی تنها چند مصاحبه انجام داده است ، اخیراً از جیلی دا کینگ خواسته است که برای پادکست خود بنشیند و به مصاحبه حضوری به سبک باربارا والترز بپردازد.

گرچه گیلی و همکارانش. کاهش یافته است ، به نظر می رسد لیزا اورس فاکس نیوز برای اولین مصاحبه تلویزیونی خود با 6ix9ine نشسته است. در حالی که به نظر می رسد رپ خودش توضیح می دهد ، اورس عکسی از خودش را روبروی Tekashi 6ix9ine به اشتراک گذاشته است. “هیچ سوالی بدون محدودیت نیست!” Evers در پست خود IG که مصاحبه را تبلیغ می کند ، نوشت.

می توانید مصاحبه را امشب در فاکس 5 نیوز ساعت 10 شب بگیرید. در منطقه NYC / Tri-State یا آن را به صورت رایگان در fox5ny.com یا برنامه FOX5NY پخش جریانی کنید.

Tekashi 6ix9ine طی چند روز گذشته بسیار آرام بوده است. اگرچه پیش بینی های اولیه می گفت 6ix9ine در هفته اول خود سه واحدی را به حرکت در می آورد ، اما به روزرسانی در مورد پیش بینی های فروش کاهش چشمگیر را نشان داد. ظاهراً اخیراً دست انداخته شده است ، زیرا واحدهای تخمینی رپر از 45K به 65K رسیده اند. در نهایت ، به نظر نمی رسد که او در اولین شماره حضور یابد ، مگر اینکه چیزی نرم و صاف را از بین ببرد.

مطالب جالب  احتمال رپر ها با رالف لورن برای ویژه پخش زنده عملکرد

آیا امشب مصاحبه 6ix9ine با لیزا اورس را تنظیم می کنید؟ صدا در نظرات.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *