رفتن به نوشته‌ها

6ix9ine طعنه های Lil Durk، Blueface، از Lil Tjay بیش از کاهش “TattleTales” بینی

عنصر

بعد از به اشتراک گذاشتن خبرهایی در مورد فروش طرح ریزی TattleTales او ، روز سختی برای Tekashi 6ix9ine گذشته است. در ابتدا ، اعتقاد بر این بود که آخرین پروژه 6ix9ine در شماره 1 جدول قرار دارد ، اما طرح جدید خلاف این را گفته است. دقیقاً مانند تک آهنگ “Trollz” وی با حضور نیکی میناژ ، گزارش شده است که فروش TattleTales به طرز چشمگیری کاهش یافته و اکنون قرار است در هفته اول تقریباً 50K واحد بفروشد. رپر کارهای زیادی را در زمینه تبلیغات گسترده آلبوم انجام داده است ، خصوصاً با توجه به اینکه این اولین آزادی کامل وی از زمان آزادی از زندان و حبس خانگی بود.

طی چند ماه گذشته ، 6ix9ine تعدادی را هدف قرار داده است از رپرهای همکارش. او پس از بازدید از شیکاگو با افرادی مانند تریپی رد ، لیل تجا ، لیل ریز ، بلوفیس و حتی لیل دورک درگیر گوشت گاو است. این هنرمند رنگارنگ در زمان ترول آنلاین ، چند نفر را به طرز غلطی مالش داده است و پس از انتشار اخبار مربوط به پیش بینی فروش وی ، این هنرمندان قدم پیش گذاشته اند تا در 6ix9ine سرگرم شوند.

Akademiks یک پست را به اشتراک گذاشت در اینستاگرام درباره طرح ریزی و Blueface اظهار نظر کرد ، “سد 69 افتاد” و “اگر نیگا او را گاز ندهد او هنوز زنده خواهد بود.” لیل دورک افزود: “این چه اتفاقی می افتد وقتی شما مخالف صدای lol ima باشید او را با چشمان بسته می فروشیم.” لیل Tjay حرف زیادی برای گفتن نداشت ، اما چند ایموجی با خنده با گریه ارسال کرد. همه اینها به دنبال ویدیوی Trippie Redd بود که به نظر می رسید او از اخبار 6ix9ine می خندد. زیر بررسی از نظر.

مطالب جالب  پاول جورج گفت پس از باخت 6 بازی کلیپرز در "حالت وحشت" قرار ندارد پس از باخت بسیار ناامیدکننده مقابل Denver Nuggets ، لس آنجلس کلیپرز اکنون مجبور به پیروزی در بازی 7 یا رفتن به خانه خود خواهد شد. پل جورج گفت با وجود شرایط ، تیم در "حالت وحشت" نیست. مایک ارمان / گتی ایماژ جورج وقتی از اوضاع روحی س askedال شد گفت:" مثبت است " در رختکن پس از بازی. "این گروه کنار هم می مانند. ما هنوز روی صندلی راننده هستیم. این حالت وحشت نیست. ما یک بازی 7 داریم. من با گروه خود اختلاف دارم. " در حالی که 10:10 در کوارتر سوم باقی مانده بود ، کلیپرز با برتری 68-49 مقابل ناگتز پیش افتاد ، اما طی 20 دقیقه بعدی 60-25 از او دور شد. " Trez در حال حاضر برای ما بالا و پایین است. ما این را می دانیم ، "آستین ریورز در مورد امتیاز منهای 19 مونترزل هارل در 15 دقیقه حضور در زمین گفت. "گوش کنید ، اگر فقط منهای منفی را ادامه دهید ، که فکر می کنم بسیاری از مردم انجام می دهند ، من فکر نمی کنم که یکی از [مراکز] امشب ما موثر باشد اگر می خواهید صادق باشید. و بنابراین ما باید بازی بهتری از هر دو آنها بگیریم. … پس فقط قبل از انتقاد ، ابتدا آن را تماشا کنید. " بازی 7 بین کلیپرز و ناگتس سه شنبه برگزار می شود. [از طریق]
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *