رفتن به نوشته‌ها

50 سنت فیلمبرداری ویدیوی جدید برای موضوع “Raising Kanan”

از همان ابتدا که کار خود را با “How To Rob” آغاز کرد ، 50 Cent دارای هوشمندی (و مسلماً حیله گر) خصوصاً در حوزه بازاریابی است. پس از برقراری ارتباط با امینم و دکتر در ، طولی نکشید که هیولای سه سر خود را به حیواناتی واقعاً پردرآمد تبدیل کرد. Fif با ایجاد سلیقه برای تجارت ، سرانجام فراتر از هیپ هاپ منشعب شد و به جستجوی مدیوم تلویزیون پرداخت و به حیات بخشیدن به سریال Starz Power به عنوان تهیه کننده اجرایی کمک کرد. و اگرچه Power پس از شش فصل رسماً به پایان رسیده است ، Fif هنوز قصد ندارد داستان را کاملاً به پایان برساند.

نیکلاس هانت / گتی ایماژ

به عنوان از این یکشنبه گذشته ، Power Book II: Ghost رسما آغاز به کار کرد ، با بازی Method Man ، Mary J. Blige ، Michael Rainey Jr ، Naturi Naughton و … Power Book III: Raising Kanan در حال حاضر قرار است دنبال شود ، و نشان دهنده پس زمینه Kanan Starks متعلق به 50 Cent است ، که از اجرای خود به عنوان یکی از طرفداران محبوب Power لذت می برد. با پخش مجموعه ای که در سال 2021 اکران می شود ، Fif در حال حاضر شروع به زنده کردن چشم انداز خود کرده است ، و برای فیلم برداری از یک موزیک ویدئو جدید برای “آهنگ تم بالا بردن کانان” به خیابان ها آمده است.

با توجه به ماهیت Kanan شخصیت ، تعجب آور نیست که ببینیم Fif در واقع پشت میکروفون می گذارد تا برخی از میله ها را تف کند. در حقیقت ، برخی از موسیقی های جدید 50 Cent راهی خوشآمد برای شروع نمایش خواهد بود ، مخصوصاً با توجه به اینکه کانان به چه دلیلی به قلب او نزدیک شده است. در هر صورت ، همه اینها تأیید شده است که وی تا حدی در این مضمون ترانه نقش دارد و قرار گرفتن در صندلی راننده قطعاً نشان می دهد که حداقل برای بخشی از سفر رپ خواهد زد.

مطالب جالب  DaBaby پاسخ پس از گزارش از تیراندازی در فیلم برداری او
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *