رفتن به نوشته‌ها

50 سنت به دلیل جستجوی ماهانه 2 میلیون دلار

“همسر دکتر” دره “دیوانه” نامیده می شود

50 Cent ، هرگز کسی نیست که زبانش را گاز بگیرد ، دارد دکتر همسر جداگانه ، نیکول یانگ ، را در اینستاگرام بخوانید. TMZ گزارش می دهد ، یانگ پس از طلاق از در ، تقاضای حمایت ماهیانه موقت از همسر را تقریباً 2 میلیون دلار می کند.

 50 Cent، Dr. Dre، Nicole Young لئون بنت / گتی ایماژ

” این سگها دیوانه چطور حتی ماهیانه 2 میلیون تقاضا می کنی. # bransoncognac #lecheminduroi ، “50 ، پنجشنبه شب در اینستاگرام نوشت.

پس از 25 سال ازدواج ، این زوج در اوایل سال جاری از هم جدا شدند ، و در نتیجه بسیار جدایی تبلیغاتی TMZ گزارش می دهد كه یانگ اسناد قانونی را ارائه می دهد كه نشان می دهد وی به دنبال یك ماهانه 1،936،399 دلار برای حمایت موقت است. علاوه بر این ، او امیدوار است که 5 میلیون دلار دیگر نیز برای پرداخت هزینه های حقوقی خود از این مبلغ استفاده شود. به گفته همه ، کل سود نقدی برای Dre 800 میلیون دلار است. این دو نفر دو ماه پیش تقاضای طلاق کردند.

در دفاع از وی ، ادعا كرد كه یانگ هنگام ازدواج نخست ازدواج خود را امضا كرد. یانگ این واقعیت را قبول دارد ، اما می گوید بعداً در ازدواج به نشانه عشق او قبل از ازدواج پاره شد. Dre این ماجرا را سرسختانه مورد مناقشه قرار می دهد و برای متوقف کردن به قبل از آزمایش اعتماد می کند.

Dre و Young در 25 مه 1996 ازدواج کردند و دو فرزند با هم دارند. با این حال ، تا زمان جدایی ، بچه ها اکنون بزرگسال هستند ، بنابراین از یک معضل قانونی بعدی جلوگیری می کنند.

[ از طریق ]

مطالب جالب  کاتلین جنر انتقاد شدید جو روگان، تماس او را "هوموفوبیک، تراجنسهراسی الاغ"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *