42 داگ اذیت می کند از پروژه Lil Baby Collab ، گفتگوها در زندان و سوت بدنام

حتی قبل از اینکه او یک قرارداد مشترک با Lil Baby’s 4PF و Yo Gotti’s CMG امضا کند ، 42 داگ به طور محلی در دیترویت شروع به سرو صدا کرد. طولی نکشید که دنیا به نبوغ او دست یافت ، سوپراستار تازه کار در سال 2020 از طریق یک جریان ثابت از ویژگی ها و همچنین موسیقی خودش کاملاً دیوانه شد.

امسال ، 25 هنرمند ضبط قدیمی ، متولد Dion Marquise Hayes ، Young & Turnt ، Vol. 2 ، چندین ماه بعد با یک نسخه لوکس آن را دنبال کنید. او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک پروژه جدید دیگر است که با تک آهنگ های “Free Merey” و “Free Woo” تکمیل می شود ، که به دوستان وی که در حال حاضر در زندان هستند اختصاص داده شده است.

مشخص است که وفاداری در 42 سال نقش اصلی را دارد. موسیقی داگ پروژه بعدی او در حال حاضر به وضوح این مضمون را نشان می دهد ، و چراغی را بر دوستی هایی که در طول سالهای گذشته برقرار کرده است ، به عنوان همسایگان خود را به صحنه بزرگ با او می آورد.

42 پشته پول نقد

تصویر تهیه شده توسط CMG

کاری که امسال 42 داگ انجام داده است ، حضور در مجموعه On The Come Up را برای او تضمین کرده است. او در حال جمع آوری اصول موسیقی در صنعت موسیقی با سرعتی مضحک و سریع است و با همکاری Lil Baby “We Paid” و “Grace” همکاری می کند. داگ به عنوان یکی از صدای خیابان ها ، به خصوص در دیترویت ، مقصد کارهای بزرگی در زندگی حرفه ای خود است.

ما خوشحال شدیم که مدتی را با رپر از طریق چت ویدیویی سپری می کنیم تا برخی از آنها را مرور کنیم مضامین اصلی در کار او. ما در مورد خردی که او از یو گوتی و لیل عزیز گرفته ، یادگیری رپ در سلول انفرادی و غیره صحبت کردیم. ما همچنین به دلیل سوت زدن او در همه آهنگهای خود اشاره می کنیم.

آخرین قسمت On The Come Up را با 42 داگ مشاهده کنید و نسخه تحریریه بدون مصوبه مصاحبه را که فقط برای شفافیت ویرایش شده است ، در زیر بخوانید. .

[محتوای جاسازی شده]


HotNewHipHop: من می خواهم کار را با تبریک به موفقیت شما در سال 2020 آغاز کنم.

42 داگ : از شما قدردانی می کنیم.

برای هر کسی که نمی داند ، 42 داگ کیست؟

span> من چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته ام اما هنوز هم در هر شرایطی می توانم خودم باشم. من سعی می کنم کسی باشم که خانواده ام را تأمین می کند.

شما یک مرد خانواده هستید ، من به آن احترام می گذارم. چطور رپ را شروع کردید؟

من شش سال را در زندان و گله گذراندم. من وقتی به سوراخ رفتم کاری نداشتم بنابراین شروع به رپ کردن کردم.

“من شش سال را در زندان و گریه گذراندم. من نیستم” وقتی به سوراخ رفتم کاری نداشتم بنابراین شروع به رپ کردم. “

وقتی شروع به رپ کردید در سلول انفرادی بودید؟ چطور بود؟

span بله ، این برای من جدید بود زیرا من خیلی جوان بودم. اما می دانید ، من سریع سریع سازگار شدم. من از آن بهترین نتیجه را گرفتم و یاد گرفتم.

آیا شما همیشه می خواستید رپر شوید یا چیز دیگری وجود داشت که به آن علاقه داشته باشید؟

من علاقه ای به گله نداشتم اما پول گرفتن.

قبل از اینکه چه کار می کردی در مورد موسیقی جدی گرفتم؟

رپ کردن ، گه ، می دانید ، این به من کمک کرد. این به من کمک کرد خودم را بیان کنم. می دانید چه می گویم؟

و شما در این کار مهارت دارید. بنابراین فکر می کنم درست شد.

حالم خوب است.

فکر می کنم شما بهتر از خوب هستی ، به خودت اعتبار بده. شما هم با 4PF Lil Baby و هم با Yo Gotti’s CMG امضا شده اید. در چه زمانی آنها برای شما به تصویر آمدند؟

من اول بچه را ملاقات کردم. می دانید ، ما قبلاً قمار می کردیم و فقط آن را لگد می زدیم. کسی برای او ترانه ای [از من] پخش کرده بود و روزی او مانند این بود که “از موسیقی خودت بیشتر بنوازی.” ما در استودیو بودیم و من آهنگهایی را گذاشتم و از آنجا شروع شد.

و یو گوتی؟

من فکر می کنم Baby و Yo Gotti در حال فیلمبرداری بودند و گوتی به من توجه کرد ، “این چه کسی است؟” عزیزم مثل این بود ، “می دانی ، این مرد من است.” و دختر دیگری در مورد من به گوتی می گفت. او به او می گفت مانند ، من شخصی از دیترویت هستم و می دانید چه می گویم ، او به من رسید. و سپس مدیر من – مدیر قدیمی من – داشت به کسی در مورد او می گفت ، بنابراین مثل سه مدیر مختلف بود. میدونی چی میگم “شما باید بررسی کنید ، باید او را بررسی کنید ، باید ببینید ، این کسی است که آنها در این دوره صحبت می کردند.”

در آن زمان صدای هیاهوی محلی وجود داشت در دیترویت ادامه داشت یا حتی از آن بزرگتر بود؟

من دیترویت را قبلاً دوخته بودم. لعنت به دیترویت و اوهایو بود ، بنابراین تازه از آن گذشته بود.

چه چیزی باعث شد شما بخواهید با آنها قرارداد مشترک امضا کنید؟

من فقط احساس می کنم ، من به عزیزم می روم ، برای مشاوره به هر دوی آنها می روم ، همه چیز کاملاً منطقی بود. مثل ، چرا من فقط CMG هستم و عزیزم در همه کارها به من کمک می کند؟ میدونی چی میگم؟ او در کارهای مشابه به من کمک می کند. فقط مرا در کیفم نگه دارید و بالعکس. چرا من فقط 4PF و Gotti هستم ، شما می دانید چه می گویم ، با نفوذترین فرد آنجا. نمی خواهم بگویم که یکی از آنها بیش از دیگری عملی است زیرا شما احساس می کنید ، من واقعاً اینقدر از کودک نمی خواهم. اما هر کاری که من از کودک می خواهم ، می دانید ، هر آنچه شما نیاز دارید است. “من هزینه فیلم را پرداخت می کنم ،” من را احساس می کنید؟ هیچ کس بیشتر از دیگری عملی نیست. این یک تلاش مشترک است.

در پایان روز ، شما باید ایده هایی را ارائه دهید و شما کسی هستید که تجارت شما را اداره می کند ، بنابراین این تقریباً مانند امپراتوری کوچک شما است که به آن کمک می کنند.

بله.

<قوی > 42 dugg yo gotti blac youngsta

42 داگ به همراه یو گوتی و سایر علاقمندان به CMG Blac Youngsta و Moneybagg Yo – Prince Williams / Wireimage / Getty Images

به چه چیزهایی در مورد Baby و Gotti بیشتر احترام می گذارید؟

رپ مثل این است ، این یک چیز هم اکنون است اما مانند همه ، ما فعلاً زندگی نمی کنیم. خوب ، آنها دو نفر نیستند. آنها همیشه تکرار می کنند که با من مانند “همیشه نمی خواهد این باشد ، مطمئن شوید که می دانید چگونه خود را برای بعد از رپ آماده کنید.” به این ترتیب ، شما واقعاً پول خارج از رپ را می خواهید ، ‘می دانید چه می گویم. رپ جالب است ، اما گله هایی وجود دارد که در جاهای دیگر بهتر است.

بله ، قطعاً مهم است که خود را برای موفقیت مالی در آینده آماده کنید. در دیترویت بزرگ شدم ، چه شکلی بود؟

برای من جالب بود ، می دانید چه می گویم ، این تنها جایی است که من تاکنون بوده ام ، گه ، من می گویم بهترین چیز برای من بود. فقط ، می دانید ، بچه ها بچه بودن ، اسکیت بازی می کردند. مهمانی های دبیرستان من هر از گاهی مهمانی می گرفتم.

“[لیل عزیزم و یو گوتی] همیشه تکرار می کنند که با من مثل این است ،” همیشه نخواهد بود این ، مطمئن شوید که می دانید چگونه خود را برای بعد از رپ آماده کنید ، به این ترتیب ، شما واقعاً پول خارج از رپ را می خواهید. “”

شما قبلاً مهمانی می کردید؟

من در 14 سالگی در استریپ کلاب بودم ، می دانید چه می گویم؟

< strong> از کودکی چطور بودی؟ شما برون گرا بودید یا درونگرا؟

span> من دوست داشتم بیرون باشم ، می دانید چه می گویم. من همیشه در یک مخلوط بودم. قبلاً رفت و برگشت داشتید.

و در مدرسه؟ آیا شما دانش آموز خوبی بودید؟

جهنم نه. من مادر مادر بودم من در هر مدرسه مادر مادر بودم. من احتمالاً بدترین فرد در هر کلاسی که بوده ام بوده ام.

لعنت. آیا موضوع مورد علاقه خود را داشتید؟

جهنم بله ، سالن بدن سازی. ببینید ، بنابراین در ریاضیات ، در دوره راهنمایی و گه ، من این معلم را داشتم ، آقای سیاه و گه. او عادت داشت مرا در هر كلاسي جوك بگيرد. هر کسی در اطراف بازی می کند ، او می آید مرا از کلاس من بیرون می کند ، شما من را احساس می کنید؟ این برای من خنده دار بود ، بنابراین کلاس ریاضیات او را دوست داشتم.

آیا شما به دانشگاه رفتید؟

<قوی > نه ، من به دانشگاه نمی روم ، من شروع به رپ زدن کردم.

اگر قرار بود به دانشگاه بروید ، چه موضوعی را می خوانید؟

span ، گنگ ، اوه ، احتمالاً تجارت است. بله ، تجارت.

شما گفتید که سالن ورزشی مورد علاقه شما در مدرسه است. آیا شما در بزرگسالی ورزش می کردید؟

بله ، من بسکتبال و فوتبال بازی کردم.

<قوی > چه موقعیت هایی؟

دویدن به عقب و نگهبان.

کدام یک را ترجیح می دهید ؟

بسکتبال. واضح است که شما قبل از منفجر شدن در رپ ، آن دوره شش ساله را در زندان داشتید. آیا قبل از آن شغلی کار می کردید؟

جهنم نه ، من هیچ شغلی کار نمی کردم.

پس شما هرگز شغل واقعی نداشته اید؟ لعنتی ، چه احساسی داری؟

نه. گه ، نمیدونم / p> بازگشت به موسیقی ، شما یکی از بزرگترین آهنگهای کل سال را دارید. “ما پرداخت کردیم” کاملاً دیوانه شد. پیش از هر چیز به شما تبریک می گویم.

از شما قدردانی می کنیم.

< img src = "https://ssl.ulximg.com/public/userfiles/2020/11/12/GettyImages-1282591132.jpg" alt = "lil baby 42 dugg we پرداخت" عرض = "1800" قد = "1013" >

Lil Baby و 42 Dugg در مراسم جوایز هیپ هاپ BET 2020 – 2020HHA / گتی ایماژ / گتی ایماژ

چند آهنگ دیگر اجرا می کنند شما با عزیزم؟ آیا شما تا به حال در مورد یک پروژه مشترک بحث کرده اید زیرا واضح است که “Grace” و “We Paid” از بزرگترین ترانه های شما هستند؟

بله ، ما چیزهای خوبی در دست ساخت داریم. نمی خواهم چیزی را خراب کنم.

“بله ، [من و لیل عزیز] چیزی در کار بود. نمی خواهم چیزی را خراب کنم.”

< قوی> خوب! الان مرا هیجان زده کردی مراحل ورود شما به استودیو چگونه است؟ به نظر می رسد شیمی برجسته ای دارید.

ما انرژی یکدیگر را می خوریم ، می دانید چه می گویم؟ ما واقعاً وارد آنجا می شویم تا گه صحبت کنیم.

این مثل یک رفت و برگشت است ، شما بچه ها فقط آزاد هستید؟

مطمئناً ، تنها راهی که می توانیم این کار را انجام دهیم. اینگونه است که ما با هر آهنگی آزاد می شویم. برای “گریس” ، من فقط قسمت اول را گذاشتم. مقدمه را گذاشتم پایین و رفتم. او آن را با نسخه قلاب خود پس فرستاد ، و سپس من آن را تمام کردم.

و برای “ما پرداخت کردیم” ، همه شما با هم بودیم؟ < / strong>

“ما پرداخت کردیم” ما آزادانه آن را آزاد کردیم ، شما می دانید چه می گویم ، ما فقط آنجا نشسته ایم و گه صحبت می کنیم. < / p>

تقریباً در همه آهنگ های خود ، صدای بدنام سوت را دریافت کرده اید. این یک ابزار هوشمندانه به عنوان یک هنرمند است زیرا ، وقتی مردم آن را می شنوند ، می توانند به طور خودکار آن را با شما مرتبط کنند. چطور می توانید سوت بزنید؟

این فقط کاری است که من برای گرفتن ضربات شروع به انجام آن کردم. هنگامی که من می خواستم آهنگ ها را شروع کنم ، ضرب و شتم افتاد و من می خواستم بلافاصله رپ بزنم بنابراین من از سوت استفاده می کردم.

اخیراً تک آهنگ های جدید خود “Free Merey” و “Free Woo” را کنار گذاشته اید. در ویدئوی “Free Merey” ، صحنه ای وجود دارد که شما از یک جلسه مهم برچسب با Gotti خارج می شوید ، زیرا بچه ها از این پیشنهاد راضی نیستید. آیا این براساس زندگی واقعی است؟

می دانید ، اینجا و آنجا. این روزها پیشنهادات زیادی دریافت می کنیم. هیچ کس واقعا نمی تواند آنچه را که نمی توانیم داشته باشیم به ما نگفت. من می توانم بگویم ما فقط بهترین شرایط را برای خود پیدا کردیم.

من شما را احساس می کنم. آیا شما هرگز فکر می کنید که به یک رشته اصلی وارد شوید؟

جهنم بله ، با قیمت مناسب.

< strong> گرچه تاکنون تصمیم گرفته اید مستقل بمانید. دلیل آن چیست؟

من فقط احساس می کنم ، اگر پول تغییر دهنده زندگی نیست ، چرا باید امضا کنم؟ میدونی چی میگم؟ احساس می کنم ، من به اندازه کافی می دانم که خودم را در حد و اندازه های خود نگه دارم.

و شما افراد مناسبی را نیز در گوش خود دارید که شما را راهنمایی می کنند.

بله ، واقعاً دلیل این امر چیست.

چه توصیه ای به سایر هنرمندان مستقل می کنید که ممکن است از پلتفرم مشابه خود برخوردار نیستید ، اما همچنین از برچسب ها شروع به جلب توجه می کنید و خیلی مطمئن نیستید که چگونه باید این کار را انجام دهید؟

اگر خودتان را شرط بندی کنید احساس می کنید مثل شما یکی هستید. این قالب من است.

شرط می بندید ، وقت بزرگ. بدیهی است که شما دچار مشکلات حقوقی شده اید. ما به دلایل قانونی به آنچه در اوایل ماه آگوست رخ داده است نمی پردازیم اما آیا می توانید در مورد تجربیات قبلی خود در زندان و اینکه آنها چگونه شما را به عنوان مردی که امروز هستید شکل دهید؟

span> می دانید ، آنها به من اطلاع دادند که آن جایی نیست که من می خواهم سالها زندگی خود را در آن سپری کنم. دلم برای بزرگ شدن خیلی تنگ شده بود. این واقعاً مرا زمین گیر کرد و باعث شد هر روز مثل آخرین روزم رفتار کنم. میدونی چی میگم؟ من هر روز کامل زندگی می کنم ، بهترین نتیجه را از زندگی ام می گیرم. این همان چیزی است که سعی کردم انجام دهم.

موسیقی جدید زیادی در راه دارید. آیا آلبومی در برخی موارد منتشر می شود؟

مادر ، Free Dem Boys ، We Got ‘Bows In ، شما هرگز نمی دانید.

آیا عنوانی در آنجا وجود دارد؟

هرگز نمی دانم.

span> 42 DUGG NEW INTERVIEW

تصویر ارائه شده توسط CMG

بسیار خوب! شما اخیراً ویژگی های زیادی را انجام داده اید. شما در آلبوم Kaash Paige حضور دارید. شما همچنین آهنگی را با BROKEASF و چند خواننده رپ دیگر ساختید. با چه کس دیگری کار کرده اید؟

نمی خواهم آن را خراب کنم

< strong> آیا کسی بزرگ وجود دارد؟

بزرگانی وجود دارد.

آیا می توانید یک نکته به من بدهید؟

بزرگ است. هرچه بزرگ شود.

چه موقع متوجه خواهیم شد؟

چند ماه دیگر

قبل از پایان سال؟

حتماً .

گذشته از ساخت موسیقی جدید ، چگونه زمان قرنطینه را سپری کرده اید؟

من ماشین می خریدم و خانه می خریدم. دریافت پول.

خرید خانه؟ گه شما در حال گه خود را در حال حاضر. تبریک می گویم.

من تلاش می کنم ، تلاش می کنم.

چیزی که شما نسبت به این موضوع علاقه دارید که طرفدارانتان ممکن است در مورد شما اطلاعاتی نداشته باشند؟

من واقعاً مثل یک آدم لرز هستم ، می دانید چه می گویم؟ خیلی می خندم من همه چیز را شوخی می گیرم. من هیچ چیز را جدی نمی گیرم. اگر دیدید که من جدی عمل می کنم ، فقط بدانید که دارم بازی می کنم.

من واقعاً مثل یک آدم لرز هستم ، می دانید چه می گویم؟ خیلی می خندم من همه چیز را شوخی می گیرم. من هیچ چیز را جدی نمی گیرم. اگر می بینید که من جدی عمل می کنم ، فقط بدانید که بازی می کنم.

در شبکه های اجتماعی ، مردم شوخی می کنند ، شعرهای شما را از هم جدا می کنند و با قد شما شوخی می کنند. آیا هر یک از این موارد را می بینید و نسبت به آن چه احساسی دارید؟

به آنچه می خواهید فکر کنید ، می دانید چه می گویم؟ اگر با من دمار از روزگارمان درآورید ، می دانید این چیست. اگر این کار را نکنید ، من هم با شما لعنتی نمی کنم.

قبل از پایان سال 2020 ، چه کاری می خواهید انجام دهید؟

span> من می خواهم یکی از آهنگ های من به پلاتین برود. “ما پرداخت کردیم” پلاتین است ، اما عزیزم است.

احساس می کنم که آینده است

< span> بله ، من هم.

از اینکه وقت گذاشتید متشکرم ، داگ. من واقعاً از آن قدردانی می کنم. آیا حرف جدائی دارید؟ < / p>

پسران رایگان ، مرد! شما می دانید چه می گویم ، گریه بزرگ.


مصاحبه آوریل 2020 ما را ببینید با 42 داگ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خواننده رپ در اینجا.

اگر آن را از دست نداده اید ، می توانید مصاحبه های قبلی On The Come Up را با یلا بیزی ، که جزئیات بیشتری را ارائه می دهد ، بخوانید (یا تماشا کنید). تأثیرات جنوبی او ، لیل کید ، که یک آهنگ احتمالی را با Drake ، Mulatto تحریک می کند ، جایی که او به Gucci Mane فرو می رود و تلاش می کند تا او را امضا کند ، Fivio Foreign در مورد دلیل منسوخ شدن عنوان “پادشاه NY” بحث می کند مصاحبه ، و در آخر ، Flo Milli در مورد ویروسی شدن در TikTok و اینکه چگونه زندگی او را تغییر داد ، به ما گفت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>