24kGoldn نمایش آواز خرد کردن برای XXL تازه کار

بعد از آنچه لیل Keed دیروز سقوط کرد ، طرفداران هیپ هاپ در مورد آنچه در ادامه از مدل های آزاد XXL دانش آموز تازه ارائه می شود . با بازیافت میله های خود از آهنگ “پدربزرگ ها و مادربزرگ ها” ، که در واقع یک آهنگ بسیار مناسب است ، Keed نتوانست تأثیر خوبی در طرفداران جدید بگذارد ، به او در شبکه های اجتماعی افترا زده و او را در Lil Mosey سرزمین های بد < / a> به دنبال نمایش خود در سال گذشته.

24kGoldn به صفحه رسید تا تلاش خود را برای یک سبک آزاد که بدخواهانه از هم جدا نشود ، ارائه دهد ، و با نمایش تقریباً دو دقیقه ای از ملودی خود ، خرد کردن و کار کردن.


جان Sciulli / گتی ایماژ

هنرمند رپ یکی از ستاره های کراس اوور این نسل است و آهنگ های پاپ را همانطور که می تواند آهنگ رپ را کمربند کند ارائه می دهد. . بازدیدهای قبلی او ، مانند “والنتینو” ، او را به عنوان یک شعبده باز ملودی ترسیم کرده است ، کسی که به اندازه کافی ماهر است و می تواند هر نوع آهنگ را پر کند و با توانایی ترانه سرایی خود را از پارک بیرون بکشد.

این سبک آزاد همه کاره است ، کار را با معرفی دانشجوی سال اول رای هوادار به خود شروع می کند. او در ادامه برای نشان دادن صدای خود در پایان ، با مراجعه به آلبوم آینده خود ال دورادو و اثبات اینکه به او علاقه زیادی پیدا کرده است.

به سبک آزاد او گوش دهید و به ما بگویید که فکر می کنید بهترین (و بدترین) سبک های آزاد این کلاس را داشته است. آیا 24kGoldn یکی از مشارکت کنندگان بهتر است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>