21 وحشی آشکار “حالت وحشی 2” لطفا Tracklist

عنصر

هنگامی که Metro Boomin و 21 Savage در سال 2016 حالت Savage را رها کردند ، طرفداران بلافاصله توجه کردند. تک آهنگ های مشهور مانند “X” و “بدون قلب” بلافاصله به پدیده فرهنگ پاپ تبدیل شدند و از آن زمان ، طرفداران درخواست یک پروژه جدید را می کردند. طی چند ماه گذشته ، مترو و 21 با شنیدن عکس هایی از آنها که به طور همزمان در استودیو کار می کنند ، به شنوندگان پرداخته اند. این امر منجر به گمانه زنی درباره آلبوم جدید شده است و از نیمه شب ، آنها قصد دارند تا با Savage Mode 2 ارائه دهند.

در طول هفته گذشته ، هنرمندان این جلد را به اشتراک گذاشته اند ، در حالی که 21 Savage اشاره کرده است که او دارای برخی از ویژگی های بزرگ در راه است. امشب ، درست ساعاتی قبل از انتشار پروژه ، 21 Savage لیست آهنگ را در Savage Mode 2 به اشتراک گذاشته است. همانطور که از پست اینستاگرام زیر مشاهده می کنید ، این آلبوم شامل 15 قطعه خواهد بود.

با وجود ادعای داشتن برخی از ویژگی های بزرگ ، 21 مورد آنها را در لیست پیگیری نمی کند. به نظر می رسد که او به دنبال مخفی نگه داشتن این ویژگی ها است تا با گوش دادن به آلبوم ، طرفداران با یک غافلگیری مواجه شوند. در مورد ویژگی Drake غرغرهایی شده است ، بنابراین رازداری او در رابطه با لیست ویژگی ها کاملاً منطقی است.

در نظرات زیر به ما بگویید که چقدر برای این آلبوم هیجان زده هستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>