رفتن به نوشته‌ها

21 Savage & Metro Boomin Domination Billboard Hot 100

سال 2020 ، سال فراموش نشدنی مطمئناً ، به سرعت در حال پایان است. به همین ترتیب ، مکالمات پیرامون آلبوم سال وارد مراحل اولیه شده اند و ثابت شده است که Savage Mode II اخیر 21 Savage و Metro Boomin مدعی تکراری است. نه تنها مورد تحسین منتقدان ثابت قرار گرفت ، درست به خاطر آثار هنری نوستالژیک Pen & Pixel ، بلکه اتفاقاً در جبهه تجاری نیز موفقیت آمیز بود.

پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

مورد ، 21 Savage و Metro Boomin در حال حاضر از تصرف کامل Billboard Hot 100 با سیزده از پانزده آلبوم لذت می برند. آهنگ ها (همه چیز به جز میانبرهای روایت شده توسط مورگان فریمن) که موقعیت های نمودار را پایین می آورند. در جایگاه اول “Runnin” در شماره 9 قرار دارد ، که برای یک ضربه محکم و تیز خیلی تیز نیست – بعد “آقای همین حالا” با کمک Drake قرار دارد ، جای تعجب ندارد. “Glock In My Lap” به راحتی در مکان نوزدهم قرار دارد ، “Rich N *** a Shit” با 26 ، “Slidin” و “Many Men” به ترتیب با 32 و 33. قبل از اینکه “داگ من” در “56” فرود بیاید ، کمی قطره می آید.

واضح است که طرفداران کاملاً مطلوبی به دنباله پیش بینی شده پاسخ داده اند ، و تعجب آور نیست که شاهد ادامه طنین انداز شدن 21 و آخرین آلبوم Metro هستیم – به ویژه با سردتر شدن دما. لیست کامل جایگذاری نمودارها را در زیر ، با مجوز از Akademiks ، ببینید و صدا کنید. است وحشی حالت دوم مستحق آلبوم از نظر سال؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *