برنده انتخابات 2020 فقط ممکن است در یک ماه فاش شود

بسیاری از ما شب را بیدار نگه می داشتیم و اخبار مربوط به هر گونه به روزرسانی در انتخابات رئیس جمهور 2020 را تازه می کردیم ، اما ، همانطور که مشخص شد ، بازشماری مجدد احتمالی در ویسکانسین می تواند نتایج را عقب نگه دارد یک ماه کامل.

95 درصد آرا در ویسکانسین گزارش شده است و رقابت بین جو بایدن و دونالد ترامپ بسیار باورنکردنی است. بایدن با تقریباً 20 هزار رأی بیشتر از ترامپ کمی پیش افتاده است. با این حال ، به احتمال زیاد ترامپ خواستار بازشماری مجدد خواهد شد ، در حالی که مدیر مبارزات انتخاباتی دولت وی اظهار داشته است كه آنها “بلافاصله” درخواست خواهند كرد.

همانطور که در LA Times توضیح داده شد ، نامزد شکست خورده در صورت از دست دادن در یک درصد ، پنجره کوتاهی دارد تا درخواست بازشماری کند. ترامپ در حال حاضر در آن پنجره است.

متأسفانه ، با بازشماری مجدد ، اما تأیید شده ، زمان بیشتری طول می کشد تا رأی دهندگان بفهمند چه کسی به عنوان رئیس جمهور با ده مکان انتخاباتی انتخاب می شود.

همانطور که توسط LA Times گزارش شده است ، اطمینان از شمارش صحیح همه آرا حتی ممکن است یک ماه طول بکشد.


اسکات اولسون / گتی ایماژ

با توجه به این موضوع ، ما همه شما باید صبر و حوصله به خرج دهیم زیرا در زمان مقرر برنده مشخص خواهد شد.

شب گذشته ، ترامپ در توئیتر خود نوشت که “آنها” مرموز در حال تلاش برای “سرقت آرا” از وی هستند ، که گفتن آن حرف خطرناکی و غیرمسئولیتی است. با احتساب بازشماری ، مطمئن هستیم که او به ادامه این نوع شعارها برای پیروان خود ادامه خواهد داد.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>