اعتبارات تولید 2 Chainz “So Help Me God”: Chief Keef، Dem Jointz & More

2 Chainz در حال آماده سازی برای انتشار آلبوم جدید خود So Help Me God است و به دنبال اجرای جذاب خود به دنبال دختران زیبا مانند موسیقی تله و رپ یا به لیگ بروید با توجه به اینکه جمعه آماده می شود ، تیتی بوی در نوک تبلیغاتی فعال بوده و به تدریج جزئیات تلاش های آینده خود را در صفحه اینستاگرام خود شرح می دهد. اگرچه او هنوز تصمیم دارد هنرمندان برجسته را نزدیک سینه نگه دارد ، اما به جز Lil Wayne و Mulatto (که به ترتیب در “Money Maker” و “Quarantine Thick” ظاهر می شوند) ، 2 Chainz در مورد اعتبارات تولید بسیار سخاوتمندتر بوده است .

2 Chainz So Help Me God

تیلور هیل / گتی ایماژ

“هیچ کدام از اینها بدون این بچه ها اتفاق نمی افتد” ، 2 Chainz را ستایش می کند و یک نگاه اجمالی را در کل به اشتراک می گذارد اعتبار تولید هر آهنگ. “در نیمه شب tonite از این شاهکار زمان کپسول که با هم خلق کرده ایم لذت ببر! بنابراین خدا مرا یاری کن.” و از نگاه آن ، 2 Chainz لیست قابل توجهی از ضرب و شتم ، از جمله Jay The Great ، Mike WiLL Made-It ، Mike Dean ، Boi-1da ، Yung Lan ، Mondo ، Chief Keef ، TM88 ، Streetrunner ، Cool & Dre را جمع کرده است. ، دم مشترک ، دیوید بنر و موارد دیگر. در بخش زیر ، تجزیه و تحلیل کامل ، همراه با نام آهنگ ها را بررسی کنید.

در همین حال ، با مرور مجدد دو تک آهنگ اخیر خود ، “پول ساز” به کمک Lil Wayne ، در اینجا به تلاش بعدی 2 Chainz برسید. و “ضخامت قرنطینه” به کمک مولات ، اینجاست. حتماً در سکته نیمه شب برگردید تا خدای من کمک کن تا به طور کامل فرود بیاید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>