رفتن به نوشته‌ها

زین مالک و جی جی حدید خوش آمدید دختر بچه، زن و شوهر سهام نخست عکس

عنصر

این یک هفته جشن برای ستاره موسیقی پاپ زین مالک و دوست دختر سوپرمدلش جیجی حدید است. این دو ستاره آخر هفته گذشته بی سر و صدا از اولین فرزندشان در جهان استقبال کردند و گزارش شده است که این زوج اکنون پدر و مادر یک دختر بچه زیبا هستند. خواننده سابق One Direction عکسی از دست نوزاد تازه متولد شده خود را که روی انگشت او گرفته بود ، با زیرنویس لطیف منتشر کرد که اشتیاق او را برای پدر شدن بیشتر می کرد.

“دختر بچه ما اینجا است ، سالم و زیبا” ، زین به اشتراک گذاشت در شبکه های اجتماعی امروز (23 سپتامبر). “تلاش برای بیان احساسات من در حال حاضر کاری غیرممکن است. عشقی که به این انسان ریز احساس می کنم فراتر از درک من است. سپاسگزار شناختن او ، افتخار اینکه او را مال من می دانم ، و سپاسگزار زندگی ای که خواهیم داشت با هم x. “

جیگی عکسی از خودش با عنوان کوتاه” فرشته “خود منتشر کرد. او نوشت: “دختر ما این آخر هفته به زمین ما پیوست و او در حال حاضر دنیای ما را تغییر داده است. بنابراین عاشق است.” پس از اشتراک عکس ، صدها هزار طرفدار در شبکه های اجتماعی گسترده شده اند ، اما هنوز نه زین و نه جیگی نام دختر بچه خود را فاش نکرده اند. از زیر کلیک کنید پست های خود را.

مطالب جالب  Raekwon حضور Wu-Tang را در لیست آلبوم های Rolling Stone's GOAT
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *