رفتن به نوشته‌ها

یحیی می ودر برداشت غیر بیش از NBA Youngboy بارداری

عنصر

یایا می ودر ، دختر بوکسور افسانه ای فلوید می ویدر ، گزارش شده است که در انتظار اولین فرزند خود با خواننده رپ Youngboy Never Broke Again. این زوج مدتی با هم بوده اند اما در تمام این مدت ، یانگ بوی با تعدادی دیگر از زنان نیز ارتباط داشته است. او قبلاً بچه های زیادی پیدا کرده است و فقط در 20 سالگی ظاهراً انتظار کودک دیگری را دارد.

اگرچه تایید نشده است که کودک یانگ بوی است ، اما با توجه به رپر ، مردم با خیال راحت این فرض را می کنند تاریخ. به نظر می رسد که یایا در مراحل اولیه بارداری خود قرار دارد ، و دارای یک دست انداز کوچک است ، اما کافی است که در شبکه های اجتماعی به سرانجام کشیده شود.

یایا یایا می ودر احمق .. به هیچ وجه به ارزش میلیونها دلار نمی آید و من تصمیم می گیرم که هفتمین BM باشم.”

کل این شرایط باعث شده است که مردم یایا را خرد کنند و به جهانیان یادآوری کنند که وی همچنان به اتهام چاقو زدن به یکی دیگر از مادران نوزاد خود با 99 سال زندان روبرو است.

بنابراین لمس این را مستقیم بگیرید … یایا می ودر توسط NBA Youngboy باردار است … همان n *** a که 99 سال زندان برای او در نظر گرفته است بیش از اینکه او یکی از 6 مامان کودک خود را با چاقو کشته است !؟ و او می خواهد هفتم شود !؟ دختر … “طرفدار دیگری نوشت.

مطالب جالب  Bow Wow به نشان می دهد از او یک پسر در آهنگ جدید، ارائه می دهد موری برای کمک به

به نظر شما یایا می ودر باید تصمیمات زندگی بهتری می گرفت یا اینکه از تجارت او دور می مانید؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *