رفتن به نوشته‌ها

باغ رز کاخ سفید رویداد زمینه به احتمال زیاد برای COVID سوپر گسترش: گزارش

عنصر

به نظر می رسد همان حادثه ای که دونالد ترامپ برای میزبانی برای معرفی نام ایمی کونی بارت به دیوان عالی کشور اصرار داشت جایی بود که همه ویروس کرونا را گرفتند. به گزارش TMZ ، رویداد باغ گل رز کاخ سفید که هفته گذشته برگزار شد ، برای پخش کننده فوق العاده ویروس کرونا “صفر” بود.

اخیراً گزارش شده است که دونالد ترامپ پس از آزمایش مثبت او و ملانیا به بیمارستان آورده شد کووید -19. چندین نفر دیگر ، از جمله سناتور مایک لی ، سناتور تام تیلیس ، کلیان کانوی ، هوپ هیکس و یونیو. از رئیس نوتردام رئیس روحانی جان جنكینز ، همه مثبت بودند ، همچنین. ماجرا این است که همه آنها در رویداد Rose Garden که ترامپ ACB را برای دیوان عالی کشور معرفی کرد نیز حضور داشتند. و همانطور که در جریان این رویداد تلویزیونی مشاهده شد ، فاصله ماسک پوش یا اجتماعی کمی وجود داشت.

مشکلی که این مسئله برای ترامپ ایجاد می کند ، این است که نه تنها او مسئول بیماری در کاخ سفید است ، بلکه دو سناتور جمهوری خواه مورد نیاز برای رای دادن به بارت باید منزوی شوند. داشتن رای اکثریت جمهوری خواه به صندلی بارت ممکن است بدون آنها اتفاق نیفتد.

پس از انتشار این خبر ، #RoseGardenMassacre در توییتر روند رایج خود را آغاز کرد زیرا فیلم های افراد بدون ماسک یکدیگر را در آغوش می گرفتند و با یکدیگر مصافحه می کردند.

ترامپ در حال حاضر در مرکز پزشکی والتر رید در بیمارستان بستری است که برای چند روز آینده در آنجا خواهد بود. ما شما را در هر به روزرسانی درج می کنیم.

مطالب جالب  حزب محافظه کار Lanez ظاهرا گفته مگان تو نریان برای "رقص B * TCH" قبل از تیراندازی در او

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *