رفتن به نوشته‌ها

وندی ویلیامز سرنخی ندارد که چگونه “Coronavirus” را تلفظ کند

وندی ویلیامز یکی از مشهورترین مجریان برنامه های رادیویی است که خود را به عنوان یک نیروی قوی در مدار گفتگوی شو نیز معرفی می کند. علیرغم اینکه میزبان یک برنامه فوق محبوب بود ، او اغلب به بدترین دلایل خود را ویروسی می کند.

به دنبال جنجال عمومی با NeNe Leakes ، که در آن ستاره واقعیت از وندی به عنوان “سر کوکائین” نام می برد ، ویلیامز برای تلفظ نادرست یکی از پرطرفدارترین کلمات امروزی ، عنوان هایی در سرفصل خود قرار داده است: ویروس کرونا.


لارس نیکی / گتی ایماژ

ما بارها و بارها آن را شنیده ایم. ما بخاطر خیر در میان یک بیماری همه گیر هستیم. اما هنوز ، وندی ویلیامز ایده کاملی در مورد تلفظ صحیح کلمه “ویروس کرونا” ندارد.

در طی یک قسمت اخیر از برنامه خود ، او در مورد تشخیص رئیس جمهور دونالد ترامپ صحبت کرد ، و موارد زیر را گفت:

“آه ، رئیس جمهور ترامپ.” از نترس کورنووا ؟ “” اجازه ندهید که بر زندگی شما مسلط شود؟ “آقا ، شما جدی هستید؟ ما اینجا هستیم ، در مزرعه هستیم. ما از کورنووا ترسیده ایم. شما آن را فهمیدید ، بنابراین ما می توانیم آن را دریافت کنیم. “

واقعیت این که او این کار را دو بار انجام داده است … و یکی از مخاطبان که با هم مشکلی دارد انگار که می داند وندی درباره چه چیزی صحبت می کند. لحظه ویروسی می شود ، که کاملاً منطقی است.

این اولین بار نیست که او این نوع کارها را انجام می دهد. همین چند هفته پیش ، وی هنگام گفتگوی زنده با برندی Verzuz را به عنوان “Ver-zooz” تلفظ کرد. این بدتر است، هر چند.

[از طریق]

مطالب جالب  جنیفر لوپز می شود واکنش شدید برای "دختر سیاه از برانکس" شعر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *