رفتن به نوشته‌ها

TyFontaine قطره دام-پاپ دمیدن “دکمه سر دست شلوار جین”

عنصر

عملاً یک کودک در بازی رپ ، TyFontaine در حال پیشرفت است. پس از انتشار اولین میکس تیپ خود ، 1800 ، امسال ، بومی D.C نمی توانست برای مدت طولانی در حاشیه بماند. در حال حاضر ، او با لحن تکان دهنده سر خود ، “Cuff Jeans” بازگشته است.

مصنوعی های کلاسیک و دهه 808 که انتظار داریم در کارهای دیگر هنرمندان در مرکز کار قرار بگیرند ، به جای اینکه در میان TyFontaine در هوا شناور باشند ، آواز جذاب لحن را کنترل می کند. موزیک ویدئوی ستاره در حال ظهور به طور مناسب یک منظره کارتونی را به تصویر می کشد ، به همان اندازه صدا و تولید او زنده است.

با هر نوار ، او مانند یک حرفه ای ملودی ها را نوک پا می کند ، و باعث می شود که یک پاشنه مایع از معمولی ترین حالت تبدیل شود. استانداردهای رپ را برای استراحت های آوازخوانانه ای که حتی دریک می توانست به آنها حسادت کند ، شکایت می کند. آهنگ حباب دار و نیمه سرخوشی ، فقط در حدود 90 ثانیه از راه می رسد ، اما به نظر می رسد که هدفمندی یک مشت متراکم را بسته بندی کند.

Ty از روند خلاقیت خود گفت: “احساس ساختن یک آهنگ خوب بهتر از هر چیزی ، و من می خواهم آهنگ هایی بسازم که مردم بتوانند بشنوند و با آن ارتباط برقرار کنند یا با آن احساس سر و صدا کنند ، چیزی که مردم واقعاً آن را گرامی می دارند تا برای همیشه جزئی از زندگی آنها شود. “

مطالب جالب  Saweetie Enlists DaBaby، جک هارلو، و ارسال مالون برای "ضربه بزنید در" ریمیکس

قابل نقل کردن متن ترانه
HighTide، chillin with my سربازان – باید به آنها بگویید زیرا آنها از آنها متنفرند – این n *** ها نزدیکترین می خواهند از شر من خلاص شوند < strong>

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *