رفتن به نوشته‌ها

ترامپ به پسران مغرور گفت “پس از بحث برتری بر سفید” اظهارنظر کنند

اولین بحث ریاست جمهوری سال 2020 ممکن است به پایان رسیده باشد ، اما تأثیرات آن هنوز در تمام شبکه های اجتماعی طنین انداز است. این بحث به عنوان یکی از بدترین مواردی که تاکنون در تاریخ ایالات متحده از سوی کارشناسان سیاسی مورد انتقاد قرار گرفته است ، مورد انتقاد قرار گرفته است و فیلم های تبادل نظر در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نفوذ کرده اند. از بسیاری لحظات قابل توجه در صحنه بحث ، امتناع ترامپ از محکومیت مستقیم برتری طلبان سفید بیشترین توجه را به خود جلب کرد ، جدا از اظهارات وی در مورد پسر جو بایدن.

ترامپ ، برتری طلب سفید ، بحث ، پسران مغرور
جیمی اسکوایر / کارکنان / گتی ایماژ

پس از واکنش شدید رسانه ها و مردم پس از گفتن جناح راست افراطی گروه پسران افتخار برای “ایستادن” در طول بحث ، رئیس جمهور ترامپ در حال حاضر توضیحات خود را. وی گفت: “من نمی دانم پسران مغرور چه کسانی هستند ، شما باید تعریفی از من ارائه دهید.” “هر کسی که باشد ، باید بایستد ، اجازه دهد نیروی انتظامی کار خود را انجام دهد.”

گزارش شده است که پس از ذکر آنها در بحث ریاست جمهوری ، پسران مغرور عملکرد ترامپ را تحسین کردند. میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا درباره اظهارات بحث برانگیز رئیس جمهور اظهار نظر کرد. مک کانل به خبرنگاران گفت: “[سناتور GOP کارولینای جنوبی ، تیم سن اسکات] گفت که محکومیت برتری سفیدپوستان غیرقابل قبول است ؛ بنابراین من این کار را به قوی ترین شکل ممکن انجام می دهم.”

[از طریق]

مطالب جالب  YG آن را واقعی در "My Life 4Hunnid" Ft نگه می دارد. Lil Wayne به، کریس براون، Tyga به، Gunna
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *