رفتن به نوشته‌ها

ترامپ جونیور “می خواهد برای پدرش مداخله کند”: گزارش

دونالد ترامپ قبلاً اعتراف کرده است که همه گیری را در نوار چسب کمرنگ جلوه می دهد و حتی پس از مثبت شدن آزمایش نیز به این کار ادامه می دهد. هر متخصص بهداشت عمومی اظهار داشت که اگر تشخیص داده شود که ترامپ در هنگام تصمیم گیری برای چرخاندن بلوک بیمارستان برای نشان دادن عشق به پیروان وفادار خود در آخر هفته ، خلاف آن عمل کرد باید قرنطینه کنید.


استیون هنری / گتی ایماژ

گرچه هرگز انتظار نداشتید که یکی از اعضای خانواده ترامپ در ملا public عام به مصاف دونی برود ، منابع نزدیک به Vanity Fair نشان دادند که ترامپ جونیور از رفتار پدرش نگران است . این منبع گفت: “دون جونیور فکر می کند ترامپ دیوانه است.” مقامات پزشکی در بیمارستان والتر رید ، از جمله پزشکان ، نیز پس از سوار شدن ترامپ در اتومبیل با اعضای سرویس مخفی برای رانندگی در اطراف بیمارستان و برای تکان دادن به سمت خود ، از این کار راضی نبودند. هواداران.

ظاهراً دون جونیور سعی کرده است ایوانکا ، اریک و جارد کوشنر را متقاعد کند که آنها مجبور به مداخله و صحبت با پدرشان هستند.

“دون جونیور گفته است می خواهد یک مداخله را انجام دهد ، اما جارد و ایوانکا مدام به ترامپ می گویند که چقدر کار می کند ، “یک منبع گفت. گفته می شود که دون جونیور نمی خواهد آن مکالمه را تنها با پدرش انجام دهد و ترجیح می دهد همه در آن حضور داشته باشند. “دان گفت ،” من قرار نیست تنها کسی باشم که به او بگویم او دیوانه عمل می کند. “

آنچه گفته می شود همه در مورد آن توافق دارند این است که طوفان توئیتر در مورد کلاهبرداری های ترامپ در روز دوشنبه چقدر نگران کننده است. همه آنها نگران هستند. آنها سعی کرده اند که او را وادار کند که توییت کنی را متوقف کند. “

[از طریق]

مطالب جالب  LEGO x Adidas ZX 8000 به طور رسمی رونمایی شد: عکس ها
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *