رفتن به نوشته‌ها

فلیپ فلاپ مغلوب ساختن پیشی جستن در محرک بررسی موضع

عنصر

رئیس جمهور دونالد ترامپ همه جا را فرا گرفته است ، پس از اعزام خود از مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید ، بی پروا توییت کرد. رئیس جمهور پس از انعقاد بیماری COVID-19 که به طور معجزه آسایی احساس بهتری داشت ، دوباره صحبت در مورد احتمال بررسی محرک جدید را آغاز کرد ، زیرا ، می دانید ، 1200 دلار هرگز در ابتدا کافی نبود. آیا کسی می تواند با این مقدار پول برای این مدت زنده بماند؟

رئیس جمهور در طی توییت خود ، رئیس جمهور گفت که وی مذاکرات برای بررسی محرک جدید را تا بعد از انتخابات متوقف خواهد کرد.

“نانسی پلوسی درخواست 2.4 تریلیون دلار دلار برای ترامپ گفت: كمك مالی كم اجرا ، جنایات زیاد ، دولت های دموكرات ، به هیچ وجه مربوط به COVID-19 نیست. ما پیشنهادی بسیار سخاوتمندانه 1.6 تریلیون دلاری ارائه دادیم و طبق معمول ، او حسن نیت مذاكره نمی كند. “من درخواست آنها را رد می کنم و به آینده کشورمان نگاه می کنم. من به نمایندگان خود دستور داده ام تا پس از انتخابات مذاکره را متوقف کنند ، بلافاصله پس از پیروزی من ، ما یک لایحه اصلی محرک را تصویب خواهیم کرد که تمرکز آن بر آمریکایی های سخت کوش و تجارت کوچک است. . “

در حال حاضر ، به نظر می رسد ترامپ در این موقعیت تلنگر می زند. ساعاتی پس از پست خود ، وی یکی دیگر را ارسال کرد ، که اساساً هر آنچه را که در ابتدا گفته خنثی می کند.

مطالب جالب  تای لوی برای تبدیل شدن به کلیپرز سر مربی

“اگر برای من چک لایحه مستقل (1200 دلار) برای من ارسال شود ، آنها به افراد بزرگ ما بلافاصله “، او بعدا در توییتی نوشت. “من هم اکنون آماده امضا هستم. آیا شما نانسی را گوش می دهید؟MarkMeadowssenatemajldrkevinomccarthySpeakerPelosiSenSchumer.”

امیدوارم ترامپ در نهایت کار درستی را برای مردم آمریکا انجام دهد اما این کار ” تی احساس مثل او بهترین منافع خود را در ذهن خود.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *