رفتن به نوشته‌ها

Tiny به T.I اجازه می دهد OneFans را شروع کنید: “He’s a Sex Symbol”

آیا ما در حال راه اندازی صفحه OnlyFans در مشهور بعدی هستیم؟

امسال ، منفجر شدیم که بستر کار جنسی کاملا منفجر می شود. بعد از بیانسه در آهنگی ، محبوبیت وب سایت فقط تقویت شد و اکنون افراد مشهور میلیون ها و میلیون ها دلار از آن درآمد کسب می کنند.

این هفته لیستی منتشر شد که نشان می دهد مردم چقدر پول دارند واقعا در OnlyFans کار می کنند و نتایج حیرت انگیز و چشم نوازی است. Blac Chyna مشهورترین بازیکن این پلتفرم است که ماهانه تقریباً 20 میلیون دلار درآمد کسب می کند. یک ماه! بلا تورن و کاردی B بسیار عقب هستند و دومی هر سی روز حدود 9 میلیون دلار درآمد کسب می کند. با توجه به اینکه Cardi B حتی تصاویر برهنه خود را در این سیستم عامل بارگذاری نمی کند و فقط 5 دلار هزینه اشتراک دارد ، معامله بسیار خوبی برای او است.

به نظر می رسد ، پس از دیدن پول وارد شده برای ستاره های دیگر ، Tiny و T.I. ممکن است در نظر گرفتن انتقال به OnlyFans باشد. با این حال ، تینی باید بر نوع محتوای ارسال شده توسط شوهرش کنترل کامل داشته باشد.


رابین ل مارشال / گتی ایماژ

با ترکیبی که با زونیک و دیگران برخورد کرد ، از تینی س askedال شد که آیا اجازه می دهد نکته را بپذیرد برای ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت ، که در ابتدا او ایده خود را تعطیل کرد. چند ثانیه تأمل طول کشید تا او فهمید که این ممکن است بدترین ایده برای حساب بانکی مشترک آنها نباشد.

“نه ، نه ، نه. نه. منظور من این است که من آن را پس می گیرم ،” او اظهار پشیمانی از اخراج خود کرد. “من این کار را نمی کنم – تا زمانی که بتوانم آن را تأیید کنم. فکر می کنم ، تو می دانی ، هی ، من پیروز نمی شوم. او یک سمبل سکس است.”

در واقع ، Zonnique به دنبال در مادرش ، تحت تأثیر آنچه می شنید و دعا می کرد پدر پدرخوانده اش هرگز فقط روی OnlyFans خفه نشود.

[محتوای جاسازی شده]

نظر شما چیست؟ آیا می توانم T.I. شود بزرگ درآمد بعدی مشهور است وجود دارد؟

مطالب جالب  Bhad Bhabie کف زدند برگشت در مردم انتقاد عاشقانه با BF
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *