رفتن به نوشته‌ها

ها The Weeknd در مقایسه به شاهزاده توسط Elton John در زمان 100 ویژگی

عنصر

ماه سپتامبر برای The Weeknd خوب بوده است.

فقط چند روز پس از شکستن رکورد بیلبورد برای بیشترین هفته ها در 5 تیم برتر از بین 100 داغ ، خواننده به عنوان یکی از 100 نفوذترین مجله تایم در سال 2020 انتخاب شد. از افراد مسئول تغییر جهان به طریقی ، چه خوب و چه بد.

وی در ادای احترامی که توسط خواننده افسانه ای التون جان نوشته شده بود ، بزرگداشت شد و او نوشت: ”تخیل باورنکردنی” و شخصیت لاکونیک خواننده او را تحت تأثیر قرار داده است و ”Blinding Lights” را به عنوان “بهترین تک آهنگ پاپ 2020” خوانده است

وی نوشت: “امسال ، من در یک مهمانی اسکار با آبل تسفای ، که به عنوان Weeknd بازی می کند ، آشنا شدم.” “او گفت که وقتی آلبوم جدیدش را شنیدم ،” بعد از ساعتها “هیجان زده خواهم شد ، اما دلیل آن را به من نگفت. به نظر می رسید که این خلاصه او بود. او یک شخصیت مرموز در دوره ای است که رمز و راز در پاپ نادر است.”

او از قابلیت تطبیق خواننده تورنتو ، تمایل به آزمایش و توانایی ترجمه این آزمایش به موفقیت تجاری قدردانی کرد و وی را با پرنس مقایسه کرد.

“او انواع مختلف موسیقی را در آستین خود جمع کرده است وی در بخش خوانده شده است. او به خاطر تجارت علاقه ای به تجارت ندارد ، اما وی یکی از بزرگترین هنرمندان جریان ساز در Spotify است. “مانند پرنس ، او به ضرب و شتم خودش حرکت می کند. این یک روش مثال زدنی برای یک هنرمند است.”

مطالب جالب  Tyla Yaweh قطره یکی دیگر از "تامی لی" ریمیکس با ارسال مالون و سنت JHN

خواننده این خبر را در اینستاگرام جشن گرفت و از جان برای سخنانش تشکر کرد.

علاوه بر مگان و The Weeknd ، در این لیست جیانیس آنتتوکونمپو ، مایکل بی جوردن و دویان وید نیز حضور دارند. شما می توانید در اینجا چک کردن قطعه التون جان در ها The Weeknd.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *