رفتن به نوشته‌ها

“تنت” با وجود درگیری داخلی

در سراسر جهان از 250 میلیون دلار عبور می کند این فیلم در چهارمین نمایش آخر هفته خود در سینماهای داخلی ، مبلغ 4.7 ​​میلیون دلار دیگر نیز جلب کرد.

 Tenet ، گیشه ، کریستوفر نولان آندریاس رنتز / گتی ایماژ

با وجود مشکل در جلب مخاطب در ایالات متحده ، بین المللی ارقام این فیلم بسیار چشمگیرتر هستند. Toby Emmerich ، رئیس گروه تصاویر برادران وارنر ، گفت: “درآمد کل گیشه برای Tenet به 250 میلیون دلار رسیده است.

” ما در سطح بین المللی شروع فوق العاده ای داریم و نمی توانیم بیشتر خوشحال شویم. ” “کریستوفر نولان بار دیگر یک رویداد فیلم سینمایی شایسته ارائه داده است که خواستار دیدن آن در صفحه نمایش بزرگ است و ما از اینکه مخاطبان در سراسر جهان فرصت دیدن Tenet را پیدا می کنند بسیار خوشحالیم.”

در حال حاضر ، فقط 74 درصد از کل سالن های نمایش فیلم در ایالات متحده باز هستند ، به دلیل همه گیری ویروس کرونا. سالن های نمایش در بازارهای بزرگ از جمله نیویورک ، لس آنجلس و سانفرانسیسکو تعطیل هستند.

“از شرکای نمایشگاهی ما به خاطر تلاش های خستگی ناپذیر در بازگشایی سینماهای خود به روشی ایمن و از نظر اجتماعی متشکرم” ، گفت “با توجه به شرایط بی سابقه این نسخه جهانی ، ما می دانیم که ما یک ماراتن داریم ، نه یک دو سرعت ، و منتظر پخش طولانی مدت این فیلم در سطح جهانی برای هفته های زیادی هستیم.”

[از طریق] < / P>

مطالب جالب  جو Budden به نام "کانن سست" با راقی Thunda به عنوان او رد اتهامات
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *