رفتن به نوشته‌ها

Sugarcane – Clear Blue Sky

نیشکر یک رابطه عاشقانه آفتابی را در جدیدترین تک آهنگ “آسمان آبی روشن” ارائه می دهد.

به راحتی می توان گفت که برخی از آهنگ ها گرما و هوای بی تاب تابستان را برمی انگیزد. آنها ممکن است در همه صداها و سبک های مختلف به وجود بیایند ، اما با این وجود طعمه ای در مورد آنها وجود دارد.
lear Clear Blue Sky یکی از این ترانه ها است.

از کف تند و درشت های فلزی ، تا شادابی آکاردئون ، مراقبت های شنونده به سرعت کنار گذاشته می شود. کادرهایی از سازهای آکوستیک گرد هم آمده اند تا یک تجربه نسیم جسمی را ایجاد کنند.

این تصاویر بدون شک و شگفت انگیز ساعات ساکن در یک ساحل گرمسیری گرمسیری را به تصویر می کشد. اگرچه برای اکثر ما باغ عقب باید انجام شود. با دیون وارویک آوازهای طعم دار. آنتونیا توماس از داستانی داستان می گوید که از عشق او خیره شده است. غافلگیر عاشقانه ، خواننده ناامید است که “شما را از بین ببرد”. تو در یک لحظه عشق ، توماس گوز می زند:
“به مناسبت نادری که می بینم لبخند می زدم کور می شوم ، مثل خیره شدن. در آفتاب با چشم غیر مسلحم ، به شما توصیه نمی شود … “.

طرفداران ممکن است همکاری قبلی توماس با Sugarcane را در اولین آهنگشان” یک چیز خاص “به یاد بیاورند.

یک بار نقش او را توبیخ کرد. اطلاعات بیشتر در مورد “Clear Blue Sky” ، عملکرد خواننده و بازیگر زن با عملکرد نرم و بی تاب تابستان بی تاب است. به طور کلی ، صدای آواز شیرین با پشت صدای آکوستیک شفاف ترکیب می شود تا صدای آرامش بخش را فراهم کند.

مطالب جالب  کانیه وست همکاری با DaBaby را در کار تأیید می کند

اعتبار تصویر: Sian Herbert

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *