رفتن به نوشته‌ها

قهرمانی با اسنوپ داگ جشن لیکرز ‘جدید تاتو، Disses کلیپرز

عنصر

اسنوپ داگ در موارد مختلف گفته است که برای زادگاهش لس آنجلس لیکرز هر کاری و هر کاری انجام می دهد. در این هفته ، او با گرفتن خال کوبی کاملاً جدید برای جشن قهرمانی در مسابقات قهرمانی ، این مقدار را به نمایش گذاشت.

به طور مرتب در صندلی های حیاط خانه دیده می شود ، در حالی که همه گیری خشمگین کنترل کننده حرکات روزمره ما نیست ، اسنوپ ثابت کرده است که یک طرفدار سرسخت لیکرز. با کمال تعجب ، با این گفته ، او همچنین یک نفرت عظیم کلیپرز است.

کلیپرز هرگز به عنوان قهرمانی نرسیده است. در همین حال ، لیکرز هفدهمین پیروزی خود در فینال NBA را پس از شکست یکشنبه شب در میامی هیت جشن می گیرد.

اسنوپ برای مهار خودش بسیار هیجان زده بود و مستقیماً به مغازه خال کوبی دوید تا بعد از پیروزی خود مقداری جوهر به دست آورد. روند کار با هنرمند مشهور مستر کارتون.

همانطور که توسط این افسانه شرح داده شده است ، این قطعه دارای حروف اولیه کوبی برایانت در پایین بازو ، تروفی لاری اوبراین در بالا ، آرم لیکرز و دروازه های بهشت ​​در بالا است. بسیاری از طرفداران لیکرز به کوبی برایانت و دخترش جیانا ، که لبران جیمز ، آنتونی دیویس و سایر بازیکنان از آنها انگیزه کسب حلقه دیگری برای خانواده برایانت بودند ، ادای احترام می کنند. این روش اسنوپ برای انجام این کار است.

در حالی که کار را به پایان می رساند ، اسنوپ نمی توانست طرفداران کلیپرز را ترول کند و گفت که این احساسی است که آنها هرگز تجربه نکرده اند ، با توجه به تیم هرگز یک عنوان قهرمانی را کسب نکرد. “گرفتن آن مرکب. آن قهرمانی گه. می دانید ، چیزی که کلیپرز از آن چیزی نمی دانند.”

مطالب جالب  دونالد ترامپ از اعطای انتقال صلح آمیز قدرت امتناع می کند

به نظر می رسد اسنوپ با خالکوبی و ترول کلیپرز اوقات خوبی داشته است.

در چه قطعه فکر می کنم؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *