رفتن به نوشته‌ها

“SNL” جیم کری را به عنوان جو بایدن ، مایا رودلف به عنوان کامالا هریس

ملاحظه می کند

SNL فردا شب برای اولین قسمت زنده از زمان شروع همه گیر COVID-19 در ماه مارس ، و اولین نمایش 46 دوره نمایش زمینه های زیادی برای پوشش دادن دارد. به نظر می رسد که نمایش کمدی اسکچ یکی از مهمترین تحولاتی را که از زمان آغاز وقفه این نمایش در پنج ماه پیش تاکنون رخ داده است ، حل خواهد کرد: جو بایدن نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آینده است ، و سناتور کمالا هریس به عنوان رقیب وی .

این نمایش شب گذشته تیزر تبلیغاتی خود را در حساب توییتر خود پخش کرد ، جیم کری در نقش جو بایدن و کامالا هریس در این فصل توسط مایا رودلف به تصویر کشیده شد. این کلیپ کوتاه به تصویر کشیدن این دو نفر است که برای انجام نقش های خود مو و آرایش لازم را دارند ، و در حالی که پشت به پشت ایستاده اند و به دوربین نگاه می کنند ، پایان می یابد و کاملاً مظهر شیوه های امضای شخصیت های خود است (جو بایدن لبخند نیمه لبخند ، موضع قدرت کامالا).

رودولف ، که هریس را در این مسابقه در صحنه ای به تصویر کشیده و تصور می کرد ، انتخاب طبیعی برای این نقش بود که بایدن سناتور کالیفرنیا را به عنوان معاون رئیس جمهور اعلام کرد. گرچه لزوماً كری انتخاب آشكار برای نقش بایدن نبود ، اما مدتها بود كه به آن چشم داشت. به کری با ابراز علاقه به خالق / تهیه کننده نمایش ، لورن مایکلز ، این قسمت اعطا شد و پیش بینی می شود در همه جبهه ها آن را تحویل دهد.

jo biden kamala harris

درو آنجرر / گتی ایماژ

تنظیم در اولین مراسم SNL که فردا ساعت 11:30 ET به میزبانی مگان The Stallion برگزار خواهد شد تا عملکردهای کری و رودلف را به عنوان رهبران حزب دموکرات بدست آورد.

برگزیده شده

مطالب جالب  جاش روزن برش توسط دلفین
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *