رفتن به نوشته‌ها

Shaquille O’Neal می گوید لیکرز می خواهد در فینال ها گرم شود

افسانه NBA Shaquille O’Neal می گوید که لس آنجلس لیکرز ، که به تازگی در فینال کنفرانس غرب پیروز شده ، امیدوار است که برای دیدار مقابل میامی هیت برای قهرمانی.

شاکیل اونیل ، لیکرز ، Heat ریچ فیوری / گتی ایماژ

” آنها فقط امشب می نشینند ، جشن می گیرند و می گویند ، “ما می خواهیم بوستون یا میامی بازی کنیم ، اونیل پس از پیروزی لیکرز در بازی 5 فینال کنفرانس غربی ، گفت: “اما چیزی به من می گوید که آنها میامی هیت را می خواهند.” از ارنی جانسون پرسید.

اونیل پاسخ داد: “من اجازه ندارم منبع خود را به شما بدهم اما آنها میامی هیت را می خواهند.” / لبران جیمز ستاره لیکرز گرما از 2010 تا 2014 ، زمانی که با این سازمان دو قهرمانی را از آن خود کرد. جیمز گفت: “این اولین بار است که هیت پس از جدایی جیمز به فینال NBA می رسد.

” ما امشب از آن لذت خواهیم برد ، همانطور که باید ، زیرا این وعده هر ساله داده نمی شود. ” “فقط دو تیم وجود دارد که هر سال می توانند به فینال صعود کنند. این بدان معناست که تقریباً 30 بازیکن که فقط هر سال به فینال صعود می کنند. ما امشب از آن لذت خواهیم برد ، اما می فهمیم که ماهی بزرگتری برای سرخ کردن داریم.” < / p>

لیکرز به طور علنی درمورد اینکه ترجیح می دهند چه کسی بازی کند اظهارنظر نکرده است ، اما هیت می تواند امشب جایگاه خود را در فینال ها تضمین کند.

تیم هیت در حال حاضر با نتیجه 3-2 مقابل حریف است سلتیکس در فینال کنفرانس شرقی. نکات مهم 6 بازی یکشنبه ، ساعت 7:30 بعد از ظهر.

[از طریق]

مطالب جالب  یونگ میامی پس از "Verzuz" Snafu ، سایه زدن براندی را انکار کرد: "من تازه بازی می کردم"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *