رفتن به نوشته‌ها

شانون شارپس خواستار برافروختن Falcons HC پس از باخت به گاوچران ها شد

کابوی های دالاس در نیمه دوم 20 امتیاز نسبت به شاهین های آتلانتا پایین آمدند ، اما داک پرسکات ، مدافع خط حمله بازگشت معجزه آسایی را تجربه کرد ، که با ضربه ای ضرب آور و ضربدری همراه بود. شانون شارپ خواستار برکناری Dan Quinn سرمربی Falcons بعد از بازی شد.

 شانون شارپ ، گاوچرانها ، شاهین ها سیندی اورد / گتی ایماژ

” من اگر دن کوین را اخراج می کردم * من آرتور بلانک هستم شارپ در توییتر خود نوشت: “این باخت غیرقابل قبول است ، غیرقابل بخشش است.”

پس از اینکه فاصله را به دو امتیاز کاهش داد ، کابوی ها یک ضربه ضربتی را در فاصله کمتر از دو دقیقه فراخواندند. شاهین ها به سادگی نیاز به بازیابی ضربه و ضرب و شتم برای اطمینان از پیروزی هفته 2 داشتند. با این حال ، به نظر می رسید که چندین بازیکن Falcons قوانین یک ضربه ضرب را درک نمی کنند و عمدا اجازه می دهند توپ 10 یارد حرکت کند ، که به کابوی ها اجازه می دهد ریکاوری کنند.

پس از آن ، گاوچران ها به زمین بازی رفتند و گرگ زورلین یک ضربه میدان پیروزمندانه را به ثمر رساند.

پرسکوت برای 450 یارد محوطه جریمه با یک پاس گل و سه امتیاز عجله به میدان رفت. “دز برایانت” افسانه گاوچران ها بعد از “دک بریانت” گفت: “بازیکن 100٪ داک بازی … داک امروز لعنتی خوب به نظر می رسد …. دالاس دی با آن بیا … دالاس می تواند ترسناک باشد و خواهد بود … این کلمات را به خاطر بسپار” بازی.

گاوچران ها ، اکنون 1-1 ، در هفته 3 با Seahawks بازی خواهند کرد.

[از طریق]

مطالب جالب  توپاک برادر انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از "بی احترامی" شات در کامالا هریس
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *