رفتن به نوشته‌ها

سانگو نگاهی آمریکا در برزیل در آلبوم جدید “دا Rocinha 4”

عنصر

Sango یکی از هنرمندان مسلط زیر چتر Soulection است. تهیه کننده همچنین دارای اعتبار تولید با برخی از هنرمندان برجسته از جمله Frank Ocean ، Tinashe ، Smino و Bryston Tiller است.

مدت طولانی است که سانگو از موسیقی Baile Funk (یا کارائوکا از طریق فانک به موسیقی آغاز شده) که از برزیل خارج می شود الهام گرفته است و سفرهای زیادی را به کشور آمریکای جنوبی انجام داده است تا بتواند حفاری ، موسیقی سازی و الهام بخشیدن را انجام دهد. .

مجموعه میکس تیپ Rocinha او به محله Rocinha در ریودوژانیرو ادای احترام می کند ، مکانی که به نوعی موسیقی برای ضرب و شتم سیاتل تبدیل شده است. با اضافه کردن جدیدترین مجموعه ، Da Rocinha 4 ، او نمونه برداری پیچیده خود را با ویژگی خاص آمریکایی طبقه بندی می کند که یادآور کارهای مادلب پس از بازدید از برزیل است. او یک گروه از هنرمندان محلی محله را برای قرض دادن برخی از ابیات به آلبوم دعوت می کند ، که وقتی به آن گوش می دهید به همان اندازه بیگانه و آشنا به نظر می رسد. این هنرمند در بیانیه ای درباره نوار جدید گفت:

“[این آلبوم] در مورد برجسته سازی تاریخ Funk Carioca و ادای احترام به ایجاد صدای فانک است.” “با این قسمت چهارم ، من می خواستم به جامعه Rocinha ، مناطق محلی در ریودوژانیرو و برزیل دسترسی پیدا کنم و از آنها حمایت و پشتیبانی کنم در حالی که من این صدای آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی را فشار می دهم.”

مطالب جالب  G Herbo و دوست دختر Taina ممکن است با هم انتظار اولین فرزند خود را داشته باشند

Da Rocinha 4 برای پخش مستقیم در همه سرویس های پخش جریانی در دسترس است. آیا احساس می کنید برزیل در این رکورد احساس لرزش می کند؟

لیست آهنگ < / p>

1. Detalhe
2. Kalimba Funk
3. Camisa do Senegal Freestyle (feat. niLL)
4. Maio (feat. Neguim.)
5. Dia e Noite (feat. Mano R7 و DJ 2L da Rocinha)
6. Lanso a Braba (feat. JXNV $) – 7. Cangaíba تا 7 مایل – 8. Rocinha به King Drive – 9. Espírito Santo (feat. هاگان)
10. Eu Vou Passando (feat. Jé Santiago)
11. Quanto Tempo (feat. Luccas Carlos & Jao)
12. Noite Após Noite (feat. VHOOR)
13. Fé com Fé (feat. SD9)
14. Maranhão (feat. Carlos do Complexo & Wax Roof)

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *