رفتن به نوشته‌ها

صفری و اریکا منا دنبال کردن یکدیگر ممکن است شکسته: گزارش

عنصر

ممکن است اریکا منا و Safaree Samuels از هم جدا شده باشند زیرا گزارش شده است که این زوجین یکدیگر را در رسانه های اجتماعی دنبال نکرده اند.

فقط چند ماه پیش ، این دو نفوذگر در حال تبلیغ محتوای انحصاری خود در OnlyFans بودند ، و در طی همه گیری پول نقد اضافی دریافت می کردند ، اما به نظر می رسد ممکن است در بهشت ​​مشکلی ایجاد شده باشد تا باعث شود آنها به صورت آنلاین از یکدیگر فاصله بگیرند.

وقتی این عمل متقابل را دنبال می کنید هرگز نشانه خوبی نیست. به طور کلی ، این فقط می تواند به معنای یکی از دو چیز باشد. یا شکاف در افق است یا از قبل اتفاق افتاده است.

طبق The Shade Room و Bossip ، هر دو تصمیم گرفتند که در IG دیگر به دنبال یکدیگر نروند ، و اریکا منا ممکن است عکسهای ناخوشایند را برای Safaree ارسال کند.

در آخرین پست خود ، جایی که اریکا می نویسد: “او با بچه هایش در استخر حرکت می کند:” بچه های من. زندگی من همین است! اولویت ها برای بعضی از افراد کاملاً گیج شده است. خوشا به حال من از آن احمق ها نیستم. “

او همچنین اخیراً پستی در مورد قطع ارتباط با افرادی را که قدر او را نمی دانند دوباره بازتوییت کرد و گفت که این “ویژگی سمی” او است.

در همین حال ، Safaree در رسانه های اجتماعی با خنده بازی می کند ، تصویری از خود را در آینه قرار می دهد ، عضلات شکم را خم می کند و انگیزه تناسب اندام را تبلیغ می کند.

مطالب جالب  Wendy's Trolls MGK With Savage Eminem Reference

تنها چیزی که مردم را نگه می دارد امیدوار است که اریکا همچنان “ساموئل” را به عنوان نام خانوادگی خود در اینستاگرام داشته باشد. شاید او فقط فراموش کرده باشد که آن را حذف کند؟

فکر می کنید ما می توانستیم پایان زن و شوهر لاو و هیپ هاپ را ببینیم؟

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *