رفتن به نوشته‌ها

راسل ویلسون خود را به عنوان بهترین کیفیت QF در مسابقات NFL ، Debates Ensue

طرفداران ورزش همیشه بازیکنان مورد علاقه خود را بدون توجه به آنچه دیگران فکر می کنند ، قفل می کنند. در طول تاریخ NFL ، ده ها بازیکن خط حمله وجود داشته است که توجه هواداران فوتبال را در نزدیکی و آخرین زمان خود در تاریخ NFL جلب کرده است ، و در حال حاضر بحث در مورد این که چه کسی این عنوان برتر را در نسل امروز به دست می آورد ، وجود دارد . جدا از اینکه راسل ویلسون به عنوان همسر سیارا و مرد خانوادگی دوست داشتنی ای که همسر و فرزندانش را گرامی می دارد شناخته شده است ، نام بازیکن سیاتل سیهاوکس در گفتگوی “بهترین بازیکن خط حمله” ریخته شده است – و او خود را با شماره 1 تاج گذاری کرده است. < / p>

راسل ویلسون ، بهترین بازیکن خط حمله ، NFL ، دن پاتریک ، بیل بلیشیک ، پاتریک MAhomes
کوین سی کاکس / کارمندان / گتی ایماژ

روز جمعه (19 سپتامبر) از راسل ویلسون س wasال شد که آیا او معتقد است که او بهترین QB لیگ است. “آیا فکر می کنم من بهترین بازیکن خط دفاع NFL هستم؟ من اعتقاد دارم ، بدون شک ، “او به مجری ورزشی Dan Patrick گفت. چند روز قبل از اظهارات ویلسون ، بیل بلیشیک ، سرمربی نیو انگلند پاتریوت ها QB را با یک تعریف بزرگ تحسین کرد.

” راستش ، من فکر می کنم او راهی که رسانه ها یا هواداران آن را دست کم گرفته اند ، نمی دانم. بلیچک گفت: “اما من واقعاً کسی را بهتر از این بازیکن نمی بینم.” این مرد بازیکن فوق العاده ای است. “البته ، طرفداران فوتبال نظرات خود را به چپ و راست اضافه کرده اند ، و QB 25 ساله کانزاس سیتی رئیسان نام پاتریک ماهومس بیش از یک بار مطرح شد. فکر می کنید چه کسی بهترین QB در لیگ است؟

[از طریق]

مطالب جالب  Moneybagg یو و آری فلچر کف زدن برگشت در یونگ Joc به با حال بارگذاری دیس
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *