رفتن به نوشته‌ها

غنی بچه و NBA Youngboy لاف زدن در مورد خود “سرمایه بانک”

عنصر

دو هنرمندی که در حال و هوای” پولشان نه چندان طولانی “هستند ، Rich The Kid و Youngboy دیگر هرگز شکستند. هر دوی آنها می دانند که موفقیت در بازی رپ در اوایل زندگی حرفه ای خود چگونه است و تنها کاری که باید انجام شود این است که به صفحات رسانه های اجتماعی آنها نگاهی بیندازید که آنها انبوهی از پول نقد ، اتومبیل های گران قیمت و خانه های قدیمی را نشان می دهند. ریچ و NBA Youngboy در تک آهنگ مشترک “Bankroll” ، ثروت خود را مانند بسیاری از خوانندگان رپ در موقعیت خود به رخ می کشند و از حساب بانکی خود هیچ عذرخواهی نمی کنند.

شایعه شد که یانگ بوی قصد انتشار یک آلبوم در این ماه در پشت رکورد شماره 1 بالا خود را که او فقط در سپتامبر تحویل داده است. Rich The Kid تأیید کرد که او و یانگ بوی در 13 نوامبر پروژه مشترک Nobody Safe خود را کنار خواهند گذاشت ، بنابراین در حالی که منتظر آن هستیم ، تک آهنگ جدید “Bankroll” را پخش کنید و اگر منتظر آلبوم آنها هستید به ما اطلاع دهید.

متن ترانه های قابل نقل و انتقاد

او بد است ، پاشنه های Birkin و Prada را می خواهد – یک قرص بیرون آورد
الماس روی من ، آنها Holyfield – این برادر من است ، بله واقعاً ، او می تواند یک میلیون “N * ggas مانند آنها که قدم می گذارند دربند باشد ، آنها در این زمینه نیستند – Bankroll ، با یک هونو راه برو – خیلی زیاد پول ، مجبور شد آن را در قسمت condo پر کنید

مطالب جالب  KenTheMan هوستون قطره اولین پروژه "4 دا 304 است"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *