رفتن به نوشته‌ها

Quavo Updates Migos و کنترل کیفیت گوشت گاو

Migos برای مدتی از جذابیت های اصلی کنترل کیفیت بوده است و علی رغم رشد لیست ، شامل Lil Yachty ، Lil Baby ، City Girls ، Stefflon Don و موارد دیگر ، سه- وقتی این QC درگیر باشد ، گروه مرد همیشه در مکالمه مطرح می شود.

در این تابستان ، رابطه بین Quavo ، Offset و Takeoff و نام تجاری آنها Quality Contol به هم خورد. این گروه در ماه ژوئیه از وكیل خود شکایت كرد و ادعا كرد كه كنترل كیفیت از بین میلیون ها نفر آنها را جریمه كرده است.

P ، رئیس کنترل کیفیت ، با گفتن اینکه وی فرصت های زیادی برای Migos ایجاد کرده است و از اینکه رابطه آنها به این مسئله رسیده است ناامید شد ، به آنها واکنش نشان داد.

پس از گذشت چند ماه ، به نظر می رسد Quavo روابط Migos را با QC ترمیم کرده است ، و در دفتر مرکزی این برچسب برای یک عکس جدید عکس می اندازد و در عنوان خود را به روشنی بیان می کند.

“QC The Label Money رپر آتلانتا نوشت: “هنوز هم روی میز”.

با این گفته ، به نظر می رسد همه چیز بین Migos و QC خوب است ، به این معنی که به زودی حتی می توانیم موسیقی جدید بیشتری ببینیم. < اگر کسی هنوز درمورد اینکه Migos در کجای سلسله مراتب کنترل کیفیت قرار دارد گیج است ، P از طریق نظر با "سد راست" تماس گرفت و آنها را دوباره در آغوش خود پذیرفت.

مطالب جالب  YBN Nahmir شیپور خاموشی Yo Gotti به صورت "پاپ مانند این"

دیا دیپاسوپیل / گتی ایماژ

آیا از اینكه همه چیز را صاف كرده اند خوشحال هستید؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *