رفتن به نوشته‌ها

Quavo و دکتر Dre در حال پخت و پز هستند

اگرچه دکتر Dre در انتخاب خود شهرت انتخابگرایی پیدا کرده است ، اما این تهیه کننده افسانه ای بازدید کننده مکرر بسیاری از جلسات استودیوی اخیر بوده است. چه با موسیقی با Kanye West ، Xzibit یا Nas کار کنید ، به نظر می رسد که Doc در پشت تخته ها مشغول کار خود بوده است – هرچند باید توجه داشت که شنیدن هر آنچه که او تصنیف کرده است تضمین نیست. اکنون به نظر می رسد که Dre می تواند یک همکار بالقوه دیگر به این لیست اضافه کند ، این بار در یک جلسه استودیویی مرموز با Quavo به نیروهای خود پیوسته است.

 Quavo Dr. Dre

Erik Voake / Getty Images

کواوو برای به اشتراک گذاشتن عکسی از جلسه اخیر به اینستاگرام رفت و عنوان را کوتاه اما م butثر نگه داشت. او می نویسد: “Just Left The Dr. Office” ، ما را از این پرسش فرو برد كه آیا او Dre را برای انجام كار در پروژه بعدی خود ، هر چه كه بود ، به خدمت گرفت. هرچند که یک دقیقه از ساخت ساز موسیقی Doc گذشته است – آخرین مشارکت وی در موسیقی Eminem’s Music To Be Murdered By – او اغلب به دلیل خردمندی خود در حوزه مهندسی و به طور کلی ترانه سرایی جستجو شده است. شاید Quavo به سادگی در حال تبادل نظر و پیش نمایش موسیقی جدید به یکی از گوشهای مورد اعتماد هیپ هاپ بود.

برای آنچه ارزش دارد ، اخیراً Quavo را در استودیوی ضبط با Post Malone دیدیم ، هرچند که دیگر بار دیگر در مورد چه پایان بازی وجود دارد شاید شاهد پیگیری های Quavo Huncho 2018 یا احتمالاً آلبوم Migos Culture III که مدتها در انتظار آن بودیم. در هر صورت ، فکر اتصال Quavo و Dre قطعاً جذاب است. برای اخبار بیشتر در مورد که را به عنوان توسعه نگاه.

مطالب جالب  رویس دا 5'9 "و نیک کانن بهم پیوند می خورند ، پاسخ های عجیب و غریب
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *