رفتن به نوشته‌ها

پیف Shiesty بازداشت به اتهام دو عکس را بعد از مصرف مواد مخدر و کفش کتانی معامله می رود بد

عنصر

Pooh Shiesty ، هنرمند 20 ساله ای که به گوچی 1017 Records امضا کرده است ، ممکن است هنوز نامی نباشد که زنگ ها را به صدا در بیاورد ، اما رپر به طور مداوم فعال بوده است او زیر نظر گوچی مانه خرد کرد. او تابستان گذشته در کنار 1017 عضو شرکت کننده در مجموعه آلبوم So Icy ظاهر شد و همچنین در آخرین تلاش های Blac Youngsta و Moneybagg Yo در “SRT” نیز حضور دارد.

به نظر می رسد که نام او کمی بیشتر در تیتر اخبار قرار بگیرد ، زیرا گفته می شود که این خواننده رپ روز سه شنبه 14 اکتبر دستگیر شد. وی در مرکز اصلاح نایت ترنر گیلفورد در غرب میامی – داد ، و صبح روز چهارشنبه در برابر قاضی حاضر شد ، هنگامی که وی از داشتن رابطه منفی محروم شد.

همانطور که توسط WSVN 7 News Miami گزارش شد ، ادعا می شود که Pooh Shiesty در یک تیراندازی مضاعف در تاریخ 9 اکتبر در جزایر بندر بای درگیر شده است که ترک کرد دو نفر زخمی شدند. هر دو نفر روز جمعه به بیمارستان منتقل شدند ، زمانی که گزارش شد تیراندازی در منطقه بلوک 10600 خیابان 97 انجام شد.

به گفته پلیس ، تیراندازی به دلیل معامله مواد مخدر و کفش کتانی رخ داده است خراب شد Shiesty به اتهام سرقت مسلحانه ، حمله غیرقانونی و سرقت روبرو است.

با رسیدن جزئیات بیشتر ، شما را در این داستان به روز می کنیم.

مطالب جالب  کریس کریستی پس از ملاقات با دونالد ترامپ آزمایش مثبت COVID-19 را نشان داد

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *