رفتن به نوشته‌ها

پلی استیشن 5 UI رسما نازل

عنصر

پلی استیشن 5 قرار است در تاریخ 12 نوامبر وارد بازار شود و هیاهوی تبلیغاتی به اوج تب هایی رسیده است. علی رغم عرضه کاملاً پیش خرید کاملاً بسته بندی شده که همه به جز اطمینان از آمدن فروشگاه همه گیر در فروشگاه ، می توانید شرط بندی کنید که کنسول پیش بینی شده با انتشار آن رکوردها را بشکند. با نزدیک شدن به آرامی روز بزرگ ، سونی با یک واقعه بزرگ روبرو شد ، چیزی که بسیاری از زمان اعلام کنسول در مورد آن سوال می کردند – رابط کاربر.

[محتوای جاسازی شده]

در یک فیلم جدید و گسترده ، سونی کاربران را گام به گام در مورد آنچه انتظار می رود از رابط کاربری PS5 انتظار داشته باشد ، بررسی می کند. با خاموش شدن از خفاش ، با ورود به سیستم ، یک انتقال یکپارچه رخ می دهد ، جایی که کاربر بلافاصله به بازی ای که بازی می کرد برگردانده می شود. از آنجا ، آنها به مرکز کنترل دسترسی خواهند داشت ، در حالی که بازی با یک کلیک فاصله دارد. مرکز کنترل امکان دسترسی به چندین گزینه را فراهم می کند ، از مشاهده دوستان آنلاین گرفته تا خاموش کردن کنسول.

همچنین امکان مرور چندین کارت وجود دارد ، برخی از آنها امکان دسترسی مستقیم به هر یک از سطح موجود بازی ، همراه با تجزیه و تحلیل گسترده اهداف موجود و زمان تخمین زده شده برای تکمیل. شکارچیان تروفی نیز بسیار خشنود خواهند شد که متوجه اجرای سیستم های ردیابی می شوند ، برخلاف سیستم های موجود در XBOX مایکروسافت. برای بررسی گسترده تر رابط کاربری PS5 ، کل ویدئوی بالا را بررسی کنید و صدا را خاموش کنید – آیا تمام تلاش خود را برای ایمن سازی کنسول هنگام انتشار انجام می دهید؟

مطالب جالب  همسر گشوده دکتر دره تقاضای حمایت تقریباً 2 میلیون دلاری همسر موقت را دارد:
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *