رفتن به نوشته‌ها

گیونچی عکس Playboi Carti اند طرفداران نظریه پردازی

عنصر

Playboi Carti به یکی از دست نیافتنی ترین شخصیت های هیپ هاپ تبدیل شده است. اکنون دو سال است که طرفداران از Carti التماس می کنند تا موفقیت Die Lit را پیگیری کند و در بیشتر موارد ، این هنرمند طرفداران را متعجب کرده است. پروژه بعدی او ظاهراً قرار است تاکنون Whole Lotta Redbut نامیده شود ، ما هیچ چیز زیادی بدست آورده ایم. فارغ از تک آهنگ “meh” ، کارتی بسیار ساکت بوده و از ارائه هر نوع به روزرسانی در مورد زمان سقوط آلبوم خودداری می کند.

گاهی اوقات ، Carti عکس هایی را در اینستاگرام ارسال می کند که بلافاصله منجر به حدس و گمان اینکه آلبوم به خوبی می تواند قریب الوقوع باشد. با این حال ، در بیشتر اوقات ، این فقط یک زنگ هشدار دروغین است که طرفداران مدام درگیر آن می شوند. خب ، امروز وقتی کارتی عکس هایی را به داستان IG خود ارسال کرد ، کارت های Carti دوباره فریب خوردند. در پایان ، تأیید شد که اینها بخشی از یک کمپین با جیوانچی بوده است.

علی رغم استدلال در پشت عکس ها ، این مانع از ارائه نظریه های طرفداران درمورد آنچه کارتی قصد انتقال آن را دارد نشد. . برخی از طرفداران حتی تصمیم گرفتند که نظریه هایی ارائه دهند ، در حالی که دیگران کارتی را به دلیل ظاهر خاص و زیبایی او در عکسهای تفت داده بودند.

مطالب جالب  دونالد ترامپ گفت تیراندازی توسط خبرنگار توسط گلوله لاستیکی "یک منظره زیبا" است
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *