رفتن به نوشته‌ها

NeNe Leakes با اجرای وندی ویلیامز روبرو شد: “پاها و پاهای بسیار بزرگ”

NeNe Leakes خوشحال نیست که دوست به اصطلاح او وندی ویلیامز مهمان برنامه گفتگوی اندی کوهن بود ، جایی که آنها در مورد عزیمت او زنان واقعی خانه دار آتلانتا.

روز بعد از ظهور ، NeNe چند توییت درباره وندی و اندی ارسال کرد و اولی را سر کک و دومی نژادپرست خواند. امروز ، او یک ویدیو از نوع vlog را دنبال می کند ، که به نظر می رسد او در داخل لابی هتل با افرادی که در اطراف آن قدم می زنند و به دنبال دو نفر می روند و وقت زیادی را برای دوست سابق خود صرف می کند ، فیلمبرداری کرده است.

< img src = "https://ssl.ulximg.com/public/userfiles/2020/09/29/GettyImages-488833812.jpg" alt width = "720" height = "1024">
کوین وینتر / گتی ایماژ

با عنوان “دیگر از من برای طعمه کلیک استفاده نکنید!” این ویدئو به کارگردانی وندی و اندی بود ، مودبانه (و بعضی اوقات خیلی غیرمتعارف) از آنها می خواست نام او را از دهانشان دور نگه دارند.

در حالی که نیمه اول ویدیو کاملاً برای وندی ویلیامز در نظر گرفته شده است ، اما سختگیرترین سخنان وی در انتهای کلیپ ، هنگامی که او به ظاهر و سلامتی وندی حمله می کند ، وارد می شود.

“وندی ، برای تو ، خرج کن بیشتر وقت خود را سعی می کنید بفهمید که چگونه پاها و پاهای بسیار بزرگ خود را تخلیه کنید ، “گفت NeNe. “برخلاف نگرانی در مورد خانواده من و آنچه که ما انجام می دهیم. شما باید نزدیکترین قرص آب را پیدا کنید. خوب؟”

مطالب جالب  کارل-آنتونی تاونز "فوق العاده پشتیبان" از OnlyFans جوردین وودز

بله. او سپس توجه خود را به اندی کوهن معطوف کرد.

وی در لحظه افتادن میکروفون گفت: “و اندی؟ یادت هست ، هیچ کس تو را نمی شناخت تا من مرا بشناسی”.

[محتوای جاسازی شده ]

تصور کنید در این همه یک تماشاگر بی گناه هستید. یکی از نزدیکترین افراد به وی که روی لپ تاپ کار می کرد ، در نیمه راه فیلم نقل مکان کرد و نمی توان دلیل آن را دانست. علیرغم احساسات آشکار شخصیت اصلی NeNe ، ممکن است در رابطه با اندی و وندی نکته ای داشته باشد ، اما قطعاً نیازی به ادامه کار نبود.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *