رفتن به نوشته‌ها

NBA YoungBoy حذف توییتر، جرقه زنی پس از شایعات از سطح بازداشت

عنصر

ممکن است مشکلات حقوقی بیشتری برای NBA YoungBoy وجود داشته باشد ، زیرا گزارش شده است که رپ دستگیر شده است. اجرای رپر جوان با این قانون به سالها قبل بازمی گردد و برگه رپ وی شامل اتهامات سو murder قصد به قتل ، ضرب و جرح و نقض مشروطیت است. سال گذشته ، وی پس از گذراندن مجازات برای حادثه ای که در فلوریدا رخ داد و باعث کشته شدن یک مرد بر اثر اصابت گلوله شد ، از زندان آزاد شد. از آن زمان ، NBA YoungBoy از بومیان لوئیزیانا استاد P و Romeo Miller راهنمایی دریافت کرده است و به نظر می رسد که حرفه او همچنان صعود می کند زیرا آلبوم TOP در شماره 1 قرار دارد.

با این حال ، روز دوشنبه (28 سپتامبر) ، اخباری مبنی بر اینکه YoungBoy با قانون مشکل دارد ، شروع به پخش کرد. یک ویدیو کلیپ تار در شبکه های اجتماعی ظاهر شد که وسایل نقلیه گشت را با چراغ های چشمک زن نشان می داد. شخصی که ضبط می کند ادعا می کند که YoungBoy هنگام فیلمبرداری یک موزیک ویدئو به دلیل اینکه ادعا می شود وی اسلحه گرم در اختیار داشت بازداشت شد.

این خبر مهمی است ، بنابراین جزئیات بازداشت گزارش نشده هنوز مشخص نشده است. توییتر و IG او ناپدید شده اند زیرا مردم شروع به توییت کردن هشتگ می کنند که خواستار آزادی او است. 1601350760_1f48b1ba8b257f1ce5ca987bb06c4137.jpg “/>
ویدئویی منتشر شد که گزارش می شود NBA YoungBoy در باتون روژ دستگیر شده است. از-دستگیری-سطح-خبر .118695.html

مطالب جالب  مجموعه OVO x BAPE Drake مشخص شد: جزئیات انتشار
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *