رفتن به نوشته‌ها

علامت و ویزی آشکار عنوان به آینده مشارکت نوار

عنصر

در حالی که Wheezy یک نیروی محوری در اردوگاه YSL بوده است ، اما در تولید صدای تله براق که ما اغلب از زبان هنرمندانی مانند Gunna ، Young Thug و Lil می شنویم ، دستی سنگین دارد. عزیزم. اگرچه اعتبار تولید او فراتر از آتلانتا است ، اما کار او با این سه نفر است که به او کمک کرده است صدای خود را در هیپ هاپ ثابت کند.

اوایل این هفته ، او اعلام کرد که او و Nav در تلاش مشترکی هستند. توجه داشته باشید ، هنرمندان غالباً تلاش های مشترک را بدون پیگیری آن اعلام می کنند اما Wheezy به تازگی عنوانی را برای آن تأیید کرده است. تسونامی اضطراری نام پروژه آنها خواهد بود ، گرچه آنها تاریخ انتشار آن را تأیید نکرده اند. شاید بتوان انتظار آن را قبل از پایان سال داشت. در غیر اینصورت ، اگر تصمیم بگیرند که پروژه را کنار بگذارند ، Wheezy و Nav 2021 را با یک یادداشت جدی شروع می کنند. . آنها با اشاره به انتشار موسیقی جدید ، عکسهای خود را در ماه سپتامبر در استودیو به اشتراک گذاشتند.

Nav و Wheezy در موارد مختلف با هم همکاری کرده اند و تهیه کننده چند اعتبار از Bad Intentions و نسخه لوکس آن به دست آورده است. وی همچنین تهیه کننده پشت “ترکها” ft. گونا و تراویس اسکات بود.

اعلامیه را در زیر بررسی کنید.

مطالب جالب  Deion سندرز برای تبدیل شدن به سر مربی در Jackson دولت
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *