رفتن به نوشته‌ها

دورگه رفتن در تاریخ با Fivio خارجه اگر او را خارج

عنصر

ذکر مختصری از Fivio Foreign در Freestyle Cypher وی باعث شده است که طرفداران به طور عاشقانه مولاتو را با همکارش XXL تازه وارد پیوند دهند. “من هنوز حتی یک رپ n * gga نیستم ، اما اگر Fivio بخواهد پس من نمی توانم آن را تصویب کنم / بله ، من می توانم دستگاه خود را اجرا کنم ،” مولاتو زودتر از این رپ کرد ماه طولی نکشید که طرفداران مولاتو شایعاتی را در مورد رابطه وی با این هنرمند نیویورکی منتشر کردند و در جریان بازدید از سرویس لب آنجلا یی ، از خواننده رپ س ifال شد که آیا به Fivio Foreign ضربه می دهد.

[محتوای جاسازی شده]

“من عاشقانه معاشقه می کنم! … ما عالی هستیم. این اولین باری بود که من با فیویو آشنا شدم و فقط در صحنه فیلمبرداری معاشقه می کردیم ، اما نه ، ما صحبت نمی کنیم و ما در حالی که میزبانان وی را با سedالات فشار می دادند گفت: “هرگز صحبت نمی شود” آنجلا یی می خواست بداند که آیا مولاتو با فیویو بیرون می رود یا نه ، اگر تصمیم دارد شلیک کند.

او پاسخ داد: “بله”. “ما عالی هستیم. این دوست من است. من در مراسم XXL ، قبل از XXL و قبل از این که این هیاهوی کوچک را داشته باشم ، به او گفتم که الان گرفتم ، سعی می کردم با Fivio کار کنم. A&R او جلسه ای را با A&R من ترتیب داده بود و من قبلاً در استودیوی نیویورک بودم و منتظر Fivio بودم که قبل از آن در نیویورک حرکت کند … این احمق انجام شده مرا ایستاد. ” به گفته مولاتو ، فیویو می خواست قبل از رفتن به استودیو برای ملاقات با خواننده رپ ملکه دا سوف توقف دیگری ایجاد کند ، بنابراین تصمیم گرفت آنجا را ترک کند. در زیر کلیپ و مصاحبه کامل مولاتو را بررسی کنید. /853109336cd595e3ee4035c0b9bcd764/1601000700_3fdad02f33e015b39839be003cdbc9e1.jpg “/>
خواننده رپ اخیراً در حین رمزنگاری با هنرمند XXL تازه وارد 2020 خود را دوست داشته است.
تاریخ-با-fivio-خارجی-اگر-او-از-او-اخبار -118450.html

مطالب جالب  کریس پل می شود عاطفی در حالی که صحبت کردن در NBA اعتصاب
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *