رفتن به نوشته‌ها

مگان تو نریان و او بهترین دوست کلسی دنبال کردن هر یک از دیگر: گزارش

عنصر

مگان تی استالیون و کلسی نیکول گفته اند که یکدیگر را فالو نکرده اند. شبکه های اجتماعی با هم قبل از تیراندازی. با این حال ، با حوادثی که در 12 ژوئیه اتفاق افتاد ، و شایعات بعدی که نام کلسی را ذکر کرده است ، به نظر می رسد بین این دو شکاف وجود دارد.

اتاق سایه گزارش داد که هیچ یک از این دو دنبال کننده نیستند دیگر در رسانه های اجتماعی ، که می تواند کاری در مورد همه شایعات در مورد احتمال ابتلای کلسی در آن شب داشته باشد.

مگان قاطعانه ادعا کرد که توری لانز کسی است که او را هدف گلوله قرار داده است ، که کلسی می توانست این کار را به دنبال انکار Tory و انتشار آلبوم انجام دهد ، این هنرمند رسوا از تورنتو گفت که این درست نیست. چرا توری از کلسی دفاع می کرد؟ بعد از بی احترامی به مگان با انتشار کل آلبومی که از آسیب دیدگی او استفاده می کرد ، برای مردم منطقی نبود که چرا او برای بهترین دوستش ایستادگی می کند.

در حالی که مردم در مورد آنچه اتفاق افتاده تئوری می سازند ، اکنون که مگان و کلسی دیگر یکدیگر را دنبال نمی کنند ، همان افراد بلندتر می شوند. برخی می گویند که این طرح در حال ضخیم شدن است زیرا آنها منتظر پیشرفت بعدی در این داستان در حال انجام هستند.

امیدوارم که آنها بتوانند در مورد آن صحبت کنند و شرایط خوبی را بدست آورند.

مطالب جالب  O.T. Genasis با زنی که بیش از 2 رپر داشته است قرار ملاقات نمی گذارد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *