رفتن به نوشته‌ها

از Lil ها Xan شکایت کشیدن تفنگ از در مردی که فشرده او درباره توپاک نظرات

عنصر

هیاهوی پیرامون لیل ژان بسیار کوتاه مدت بود ، خصوصاً پس از اظهار نظرهای وی در مورد توپاک. Xan قبل از اینکه از بقیه جامعه هیپ هاپ زخم زبان بگیرد ، هنگامی که از موسیقی توپاک به عنوان “خسته کننده” یاد می کرد ، مصاحبه ای انجام داد. جنجال پیرامون نظرات او از موسیقی واقعی او بیشتر شد. اگر به یاد بیاورید ، ویدیویی وجود داشت که در آن خان با شخصی در یک پمپ بنزین روبرو شد و اظهار نظرش در مورد ‘Pac’ را نشان داد. سرانجام ، ژان اسلحه ای را بیرون کشید و ادعا کرد که از خود در برابر حمله محافظت می کند. -یازده در مدارکی که به دادگاه ارائه شد ، سانچز توضیح می دهد که وی پس از آنکه ژان اسلحه را به سمت او گرفت از همان حادثه دور شد و شروع به ضبط کرد. حتی در آن زمان ، سانچز می گوید که انگشت ژان در تمام مدت ماشه بود و از ماشه خارج بود.

ویدئو نشان می دهد که سانچز زان را یک عوضی صدا می کند ، که با بیرون کشیدن اسلحه او را رد نمی کند. سانچز می افزاید که پس از آن ، ژان جام خود را از پنجره به بیرون پرتاب کرد و به او ضربه زد.

سانچز از لیل ژان به دلیل حمله و باتری شکایت کرده و ادعا می کند که از این حادثه از ناراحتی عاطفی زیادی رنج برده است. ما شما را در هر به روزرسانی دیگری پست خواهیم کرد.

مطالب جالب  نایک لبرون 18 تاریخ "چند رنگ" انتشار نازل

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *