رفتن به نوشته‌ها

Lil Pump پیش نمایش آهنگ جدید با اوباش جوان و مردم تحت تأثیر قرار نمی گیرند

سقوط Lil Pump از فضل بسیار سختی بوده است. “Gucci Gang” بسیار عقبتر از ما است و ، در حالی که این هنرمند 20 ساله چند بنر اضافی دارد که می تواند صحنه جشنواره را به صدا در بیاورد ، مدتی است که هیچ چیز قابل توجهی تولید نکرده است. همانطور که می دانید صنعت موسیقی “” اما اخیراً چه کاری برای من انجام داده اید؟ ” دستور کار و متأسفانه ، پامپ در ماههای اخیر هیچ کاری انجام نداده است.

هنوز ، طرفداران بومی فلوریدا امیدوارند که با پروژه کامل بعدی خود ، او بتواند وضعیتی را بدست آورد که او یک بار داشته است.

به نظر می رسد آلبوم Lil Pump 2 که پیش از این پیش نمایش شده بود ، همچنان وجود دارد و متعجب طرفدارانش ، پامپ به تازگی آهنگ جدیدی را از آن پیش نمایش کرده است.

با عنوان ” Yessirskii “، آخرین آهنگ پامپ دارای ویژگی ای از Young Thug است ، اما حتی این نمی تواند آن را از چرخ دستی که در نظرات اتفاق می افتد نجات دهد. آهنگ به اندازه کافی از جریانهای قبلی او متزلزل نمی شود ، که مخاطبانش دیگر تحت تأثیر آن قرار نگرفته اند و عنوان آشنا برخی را متقاعد کرد که عدم اصالت پامپ سقوط او خواهد بود.

“Lil uzi everyone ؟ ” با یادآوری آهنگ خواننده رپ فیلادلفیا به همین عنوان در نسخه لوکس Eternal Atake ، از یکی از طرفداران در نظرات پرسید. یکی دیگر از مفسران گفت: “همان جریان.” حامی دیگری اضافه کرد: “ناراحت کننده است که من با پمپ کار می کنم اما او در حال سقوط است.”

مطالب جالب  نیک Blixky کامل از پتانسیل در "Jatty"

ایتان میلر / گتی ایماژ

امیدوارم ، لیل پمپ بتواند مسیر خود را به مرکز توجه برساند اما راه آن را به دنبال، حتی طرفداران خود شروع به دادن تا در او.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *