رفتن به نوشته‌ها

لبرون جیمز سرزنش لری اوبراین جایزه برای تقلب در او

عنصر

لبرون جیمز و لس آنجلس لیکرز یکشنبه گذشته به شکوه بسکتبال دست یافتند زیرا در بازی 6 فینال NBA میامی هیت را شکست دادند و هفدهمین قهرمانی NBA را در اختیار گرفتند. این چهارمین عنوان لبران در NBA و همچنین چهارمین جام قهرمانی MVP در فینال بود. آنچه این موفقیت را بسیار عظیم می کند این است که او توانست این جوایز و عناوین را با سه تیم مختلف بدست آورد و باعث شود او اولین بازیکنی باشد که این کار را انجام داده است. ، JaVale McGee دوربین خود را خاموش کرده است ، زیرا او به Vlog در کل مراحل دادرسی کمک می کرد. مک جی در تمام حباب ها سر و کله زده بود و کسب عنوان قهرمانی تیم موقعیت مناسبی برای ثبت همه چیز بود. در یک لحظه ، مک گی لبرون را با نزدیک شدن به جایزه لری اوبراین که نزدیک به چهار سال گذشته به دلیل کلاهبرداری از وی سرزنش کرد ، گرفت.

[محتوای جاسازی شده] < جیمز به جام گفت: "من تو را باور نمی كنم." "شما چهار سال گذشته مرا فریب داده اید. شما کثیف هستید. چه مشکلی برای شما وجود دارد."

حالا که جیمز و جام لری اوبراین آشتی کردند ، شاید ما می توانستیم ماندن این دو را ببینیم برای دومین سال متوالی با هم. لیکرز از موقعیت خوبی برای تکرار عنوان قهرمانی برخوردار است و ما مطمئن هستیم که لبرون همه کار را انجام خواهد داد تا از وقوع آن اطمینان حاصل کند.

مطالب جالب  سیارا فاش کرد اولین "موضوعات خوب" تقریباً تنها به بریتنی اسپیرز
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *