Notice: Undefined index: short in /home/downlo20/music-ha.ir/wp-content/plugins/mkia_shortlink_plugin/mkia_shortlink_plugin.php on line 600
رفتن به نوشته‌ها

لبرون جیمز آشکار حباب NBA او شب معمول


Notice: Undefined index: short in /home/downlo20/music-ha.ir/wp-content/plugins/mkia_shortlink_plugin/mkia_shortlink_plugin.php on line 600

عنصر

لبران جیمز و دیگر بازیکنان در سراسر NBA به دنبال راه هایی برای گذراندن وقت آزاد خود در حین حباب بوده اند. مطمئناً ، بدون وجود خانواده هایشان ، کل تجربه حباب سازی بسیار دشوار بوده است ، خصوصاً وقتی در نظر بگیرید که چگونه بازیکنان حتی قادر به ترک دانشگاه نیستند. با وجود این ، چهار تیم باقیمانده فهمیدند که چگونه می توانند با این همه کنار بیایند و وقت را به روشی کارآمد سپری می کنند.

خود لبرون مطمئناً این واقعیت را فهمیده است که اخیراً در استوری اینستاگرام خود با پشت صحنه نگاهی به چگونگی گذراندن شبهایش. در کلیپ زیر ، می بینید که او به طور معمول فقط چند شراب می نوشد در حالی که چند بازی سریع Madden را انجام می دهد.

سوپراستار لیکرز و هم تیمی هایش در تمام مدت حضور خود در مسابقات حباب میزبان مسابقات Madden بوده اند ، آخرین داستان IG نباید خیلی تعجب آور باشد. صرف نظر از این ، جالب است که ببینیم این بازیکنان نگاهی انحصاری به آنچه در داخل دانشگاه اورلاندو می گذرد دارند.

وقتی این فصل تمام شود ، بسیاری از ما در مورد چگونگی پایین آمدن همه چیز و چگونگی ما تأمل خواهیم کرد. کردم تا شاهد قطعه باور نکردنی از تاریخ است.

مطالب جالب  پاو گاسول اولین فرزند خود را پس از کوبه برایانت
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *