رفتن به نوشته‌ها

کفش قهرمان لبران جیمز به طور رسمی

ظاهر شد

هنگامی که لبران جیمز شب گذشته با لس آنجلس لیکرز به قهرمانی NBA رسید ، او نایک لبرون 18 را می پوشید. لبران در بسیاری از مرحله پلی آف از این شبح استفاده می کرد ، بنابراین فقط منطقی بود که او در تمام فینال های NBA نیز ورزش کند. در بازی 6 به طور خاص ، لبرون از یک رنگ کاملا نارنجی رنگ به نام “Melon Tint” استفاده می کرد که در زمین بازی خودنمایی می کرد. هواداران بلافاصله این موارد را مورد توجه قرار دادند و در شبکه های اجتماعی درمورد انتشار احتمالی صحبت هایی صورت گرفت.

امروز ، نایک با انتشار تصاویر رسمی از کفش ، حتی بیشتر سر و صدا ایجاد کرد. همانطور که می بینید ، کل کفش ورزشی از ظاهر گره ای نارنجی برخوردار است که طرفداران شب گذشته عاشق آن شدند. شبح LeBron 18 کاملاً شبیه LeBron 17 است ، البته با کمی نمای نیم رخ. با این ذهنیت ، رنگ نارنجی روشن در نقش و نگار زیبا به نظر می رسد ، و اگر به دنبال چیزی هستید که باعث شود مردم در زمین از شما دیدن کنند ، مطمئناً نگاه دوم را به این جلوه دهید.

فعلاً باید دید که آیا اینها واقعاً منتشر خواهند شد یا خیر ، بنابراین آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم شد که همه آخرین به روزرسانی ها را به شما ارائه خواهیم داد.

تصویر از طریق Nike
 Nike LeBron 18 'Melon Tint' DB8148-801 Lateral
تصویر از طریق Nike

< h6> Nike LeBron 18 'Me lon Tint 'DB8148-801 Top

تصویر از طریق نایک

 Nike LeBron 18 'Melon Tint' DB8148-801 Heel
تصویر از طریق نایک

 Nike LeBron 18 'Melon Tint' DB8148-801 Outsole
تصویر از طریق نایک

مطالب جالب  لود دشمن خود را "اسلحه اندازی صندوق های بالا" با آلبوم جدید
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *