رفتن به نوشته‌ها

کایری ایروینگ کمک می کند تا لباس توری نشان دادن برگشت به خصال نیاکان

عنصر

كایری ایروینگ یك سال را در بروكلین نت گذراند و با كوین دورانت در راه بازگشت ، به نظر میرسد تیم بلافاصله رقیب عنوان خواهد شد. در حالی که هیئت داوران هنوز در این مورد حضور ندارند ، نت ها به دنبال هیجان طرفداران خود برای فصل آینده هستند. به عنوان راهی برای انجام این کار ، تیم نشان داد که آنها پیراهن آبی و قرمز رنگ پیراهن خود را از سالهای اولیه حق رای دادن بازگردانند. این لباس ها نمادی هستند و كیری فصل آینده آنها را می پوشد.

ایروینگ در وهله اول به Nets رفت زیرا او در نیوجرسی بزرگ شد و می خواست برای تیم كودكی خود بازی كند. هنگام پیش نمایش پیراهن های پرنعمت ، ایروینگ در مورد جذابیت Nets و اینکه چگونه او را در سال آینده به او دامن می زند صحبت کرد.

“با بزرگ شدن طرفدار نیوجرسی نت ، به ویژه در منطقه سه ایالت ، این یک غرور متفاوتی که باید داشتی “، ایروینگ گفت. “من هر جایی که می رفتم آن تراشه را روی شانه خود داشتم زیرا من آن بچه نیوجرسی بودم. گاهی اوقات در شهر نیویورک یا فیلی یا دی سی یا کارولینای شمالی و کل ساحل شرقی جایی که بزرگ بود که شما از کجا می آموختید و این همان نگرش و ذهنی بود که من تجسم می کردم و با نت ها همراه بود. من می خواستم مثل JKidd [جیسون کید] بزرگ شوم. انگیزه من این بود که می خواستم اطمینان حاصل کنم که وقتی Nets به فینال بازگردد ، من می خواهم بخشی از این تیم باشم و ما این پیروزی را خواهیم داشت. “

مطالب جالب  فلوید می ودر به دلیل تلاش برای تحریم دوست دختر سابق

در حالی که Nets در یک فصل دشوار ، آنها آماده صعود به بالای کنفرانس شرقی هستند و با لیست فعلی خود ، مطمئناً ضربه خوبی دارند.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *