رفتن به نوشته‌ها

کیم کارداشیان بالاتر از مادرش و کایلی جنر در لیست خود ساخته فوربس

قرار دارد

شکی نیست که کارداشیان ها دلار زیادی بدست آورده اند اما کیم کارداشیان ظاهراً از همه خواهرانش سود می برد. طبق آخرین ویرایش فهرست ثروتمندترین زنان خودساخته فوربس در آمریکا ، ارزش خالص 780 میلیون دلاری کیم کارداشیان او را در سن 39 سالگی با آرامش در شماره 24 نشسته است.


پریسلی آن / گتی ایماژ

بیشتر این درآمد از طریق Keeping Up With The Kardashians و خط تولید لوازم آرایشی او تأمین می شود اما آنچه در این لیست جالب است این است که او اکنون بالاتر از کایلی جنر و مادر / مدیرش کریس جنر نشسته است. در 23 سالگی ، کایلی جنر 700 میلیون دلار از خط تولید لوازم آرایشی و بهداشتی خود بانکداری می کند ، و در دو نقطه پایین کیم در شماره 26 قرار دارد. در همین حال ، کریس جنر با 190 میلیون دلار تخفیف از لوازم آرایشی و نگهداری این لیست در رتبه 92 قرار دارد.

ریحانا نیز در این لیست قرار گرفت ، نشسته در دنج 33 # با $ 600M از عمدتا غول بزرگ است که با نام تجاری Fenti و موسیقی است … که او چهار در پنج منتشر نشده است سالها اکنون.

البته در کنار ثروت کانیه وست ، ارزش خالص کیم کارداشیان حتی بیشتر می شود.

هر کس که در لیست 100 زن ثروتمند خودساخته در لیست آمریکا قرار دارد ، دارایی مشترک 90B دلار است. البته ، 2.6 میلیارد دلار اپرا او را بیش از سایر کارآفرینان این مقاله نشسته و به شماره 9 در لیست راه پیدا کرده است.

[از طریق]

مطالب جالب  دانیل کامرون باید مسلح امنیت به دلیل "جدی، تهدید معتبر"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *